Як зробити китайський ліхтарик з паперу. Як зробити червоний китайський ліхтарик.

  •  Візьміть аркуш кольорового паперу і виріжте з нього смугу 16х10 см. Складіть смугу вздовж навпіл і акуратно надріжте її смужками 0,5-0,7 см від зігнутою сторони до краю. Надріз повинен закінчуватися за 1,5 см до краю смуги. Тепер розгорніть надрізану смугу і склейте бічні частини ліхтарика клеєм ПВА.
  •  Відріжте смугу паперу шириною 0,7-1,0 см і довжиною 10-15 см. Приклейте її до верху ліхтарика у формі ручки. Всередину готового ліхтарика вклейте циліндр з контрастної або білого паперу. От і все. До речі, всередину такого ліхтарика можна поставити запалену свічку, але діаметр ліхтарика повинен бути не менше 20 см.
  •  Ще одна конструкція паперового ліхтарика. Візьміть аркуш яскравого кольорового паперу 10х20 см. Відкладіть вздовж довгих сторін по 0,5 см і наріжте лист зубчиками. Склейте з листа циліндр, загніть зубчики всередину.
  •  Візьміть смужку білого паперу 5х20 см, складіть її в декілька разів, намалюйте на ній який-небудь силует і виріжте так, щоб вийшло кілька однакових фігурок, з'єднаних один з одним. Наклейте ці фігурки на кольоровий циліндр. З кольорового паперу іншого кольору виріжте кілька гуртків діаметром 6-7 см. Приклейте ці гуртки на зубчики циліндра.
  •  Протягніть через центр циліндра кольорову товсту нитку або тонкий шнурок, зав'яжіть вузлики зверху і знизу ліхтарика. Нанизати на шнурки ще кілька кольорових кіл різного діаметру, закріпіть їх також вузликами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n15WyLuFm2A
Екзотичні аксесуари і предмети побуту давно здобули популярність в сучасних будинках. Особливо популярним є захоплення фен-шуй. Сьогодні багато людей, котрі воліють обставляти свої будинки по законам китайської філософії, люблять прикрашати своє житло незвичайними предметами в східному стилі. І одним з таких предметів є паперовий китайський ліхтар. Такий ліхтар ви можете купити в магазині, але набагато більше задоволення ви отримаєте, якщо виготовите його вручну.
Інструкція
1
Для створення китайського ліхтаря вам буде потрібно аркуш кольорового паперу з м'якою або гофрованої фактурою довжиною 1 м і шириною 60 см. Також вам буде потрібно гострий канцелярський ніж, лінійка, олівець, міцна нитка, шило і лампочка з патроном.
2
Візьміть лінійку і олівець і расчертите виворітну сторону аркуша паперу по всій довжині, відповідно до схеми згинів китайського ліхтарика . Цю схему, що складається з численних діагональних ліній, ви зможете знайти в інтернеті.
3
За накресленим лініям починайте акуратно складати папір, спочатку складаючи прямі пунктирні лінії, збираючи лист в гармошку, а потім складаючи діагональні лінії, щоб формувати об'ємні ромбовидні складки на поверхні паперу.
4
Робіть складки акуратно й уважно, ретельно пропрасовуйте все згини, щоб світильник був красивим і з усіх боків мав рівномірну симетричну форму.
5
Після того як вся папір буде складена за схемою, візьміть патрон і вкрутіть в нього лампочку. У верхній і нижній частині світильника за допомогою шила виконайте отвори, просмикніть крізь ці отвори міцну нитку і оберніть навколо світильника складену гофровану папір.
6
Накладіть один на одного краю паперу і закріпіть так, щоб згодом при необхідності заміни лампочки світильник можна було відкрити, а після заміни знову закрити.