Як зробити простий малюнок на нігтях. Який малюнок зробити нагтей простий.

Роблячи яскравий манікюр, враховуйте, що він приверне увагу не тільки до ваших нігтям, але і до рук. Подбайте, щоб шкіра рук була рівною і ніжною, а самі ноготочки - доглянутими. Вчасно прибирайте кутикулу і правильно обробляйте нігтьові пластинки, не допускайте задирок і розшарувань. Облуплений лак здатний зіпсувати будь рисунок .
Вам знадобиться
  • - кольорові лаки;
  • - прозорий лак;
  • - дерев'яна зубочистка;
  • - голка;
  • - тонка пензлик.
Інструкція
1
Покрийте нігті кольоровим однотонним лаком у два шари. Нанесіть на поверхню по діагоналі три великих краплі іншим кольоровим лаком. Проведіть через свіжі точки гострим кінцем зубочистки. Ваші окремі краплі з'єдналися в своєрідну ланцюжок. Готовий рисунок на нігтях зафіксуйте прозорим лаком.
2
Визначтеся з основою під рисунок . Фон може бути яскравий або прозорий, все залежить від вашого настрою. Візьміть голку і макайте її кінчик в контрастний лак. Розділіть нігтьову пластину по діагоналі тонкою лінією. Нанесіть багато крихітних точок на одну з половинок. Тільки робіть це однаково на всіх нігтях. Заповнюйте або внутрішню, або зовнішню сторону.
3
Нанесіть фоновий лак на нігті. Тонким пензликом намалюйте на нігтях маленькі сердечка. Використовуйте для цього інший за кольором лак. Краще буде, якщо вам допоможе подруга. Робити тонкий рисунок самому на обох руках незручно.
4
Зробіть на нігтях однотонну основу. Візьміть два контрастних кольорових лаку. Добре якщо один з них буде срібний або золотий. Вмочіть в лак кінчик зубочистки. Проведіть з однієї точки на краю нігтя три тонких променя. Занурте чисту зубочистку в інший лак і чергуючи лінії, зробіть промені з тієї ж точки.
5
Пофарбуйте нігті в один колір. Посередині висушеної поверхні поставте жирну крапку лаком іншого кольору. В її центрі зробіть маленьку крапельку ще одного кольору. Кінчиком голки виводите тонкі промінчики з центру до країв нігтя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AvTwHVAcdM8
Зверніть увагу
Якщо у вас немає бажання малювати на нігтях, а хочеться чогось незвичайного і швидко, то купите готові наклейки і скористайтеся ними.
Корисна порада
Потренируйтесь робити малюнок тонким пензликом, голкою або зубочисткою на шматку скла.