Як зробити електронну листівку.

Раніше на всі свята пошта працювала дуже інтенсивно, адже поштові листівки - відмінний спосіб привітання. І хоча не було впевненості, що листівка точно в строк потрапить за призначенням, все одно кожен прагнув порадувати барвистими листівками своїх друзів, знайомих і близьких. Зараз все набагато простіше, адже можна зробити електронну листівку , яка не загубиться і миттєво буде доставлена до адресата. Такий сюрприз доставить масу задоволення і принесе багато радості.
Інструкція
1
Як зробити електронну листівку ? Варіантів багато, можна, наприклад, скористатися ресурсами інтернету і спочатку вибрати ту, яка підійде саме для даного свята.
2
При бажанні можна прикрасити листівку візерунками і додати музику і привітання. Вибрати сайт і оформити таку листівку дуже швидко. Сервісами, що надають такі послуги, є YANDEX.RU, mail.RU, VF.RU, POSTCARD.RU, OTKRITKI.COM.
3
Крім цього, можна намалювати листівку за допомогою цих сервісів самому. Створена вами листівка буде унікальною і в одному екземплярі.
4
А можна створити листівку в графічному редакторі. Щоб зробити електронну листівку , спочатку потрібно придумати ідею поздоровлення залежно від свята чи події. Це може бути як день народження, Новий рік, так і народження дитини. У наш час зовсім не має значення вміння малювати, адже малювати буде програма за вашими вказівками. Тому важливо вибрати відповідне програмне забезпечення, і можна зайнятися творчим процесом.
5
Після того як листівка готова, слід відправити барвисте інтерактивне привітання адресату.
Зверніть увагу
Незалежно від способу створення електронна листівка - це хороший спосіб надання знаків уваги та поздоровлення знайомих, друзів і близьких.
Корисна порада
При виготовленні листівок слід враховувати наступне. По-перше, якщо ви погано знайомі з графічними програмами, то можна вибрати готові шаблони, які можна змінити за вашим смаком. Можна коригувати картинки, міняти колір, розташування, шрифти і так далі. По-друге, краще дарувати листівки з нейтральним змістом. Тобто листівку, яка сподобається не тільки вам, а й оточуючим. По-третє, потрібно, щоб в листівці всього було в міру: і картинок, і тексту. Рясніють в очах листівка також як і листівка, перевантажена текстом - не кращий варіант. І нарешті, розширення готової листівки повинно ставитися до стандартних розширень. Інакше адресат не Перегляд отриману листівку. Створена своїми руками листівка приємно здивує і підніме настрій.
Найбільш значимий для людини свято - це день народження. Вітати іменинника прийнято не тільки подарунком, а й спеціальної листівкою до Дня народження. Відправити її винуватцеві торжества можна різними способами.
Інструкція
1
Зателефонуйте в службу свого міста, яка здійснює прийом телеграм по телефону (її номер можна дізнатися в довідковій міста) і замовте для іменинника вітальну листівку-телеграму . Текст продиктуйте працівнику поштової служби той, який вважаєте найбільш відповідним для цієї події: вітальний вірш або звичайне послання в прозі. Вартість замовленої листівки-телеграми пізніше буде включена в оплату послуг за стаціонарний телефонний зв'язок. Цей вид поздоровлення не виходячи з дому можуть дозволити собі тільки власники домашніх стаціонарних телефонів.
2
За кілька днів до торжества відправте звичайну поштову листівку з привітаннями на адресу іменинника. Тільки не забудьте приклеїти марку, вказати точну адресу і обов'язково індекс місця призначення, інакше поздоровлення може затриматися на наскільки днів. Адже поштовій службі потрібно буде ще час для того, щоб встановити номер поштового відділення адресата. А можна проявити оригінальність і відправити цінним листом або бандероллю листівку нестандартного розміру (формату А3 або А4) - вона напевно буде несподіваним приємним сюрпризом для іменинника. Тільки враховуйте при цьому віддаленість його проживання від поштового відділення зв'язку: якщо йому добиратися до місця отримання бандеролі буде незручно або далеко, то сюрприз придбає небажаний негативний відтінок.
3
Зайдіть у свою електронну поштову скриньку і уважно подивіться на сторінку - там напевно є посилання на те, що ви можете відправити електронну листівку своєму другу, а також будуть представлені і різноманітні зразки таких листівок з уже готовими текстам і такі, де ви самі зможете написати слова імениннику.
4
Напишіть слова привітання своїй близькій людині навіть у тому випадку, якщо він лежить у лікарні. Передайте цю листівку-привітання з днем народження через чергову санітарку. А краще, якщо разом з листівкою ви придбаєте повітряна кулька, наповнена спеціальним летючим газом, який легше повітря - такі кульки літають, а не опускаються на землю, як надуті звичайним повітрям. Прив'яжіть свою вітальну листівку до такого кульці і відрегулюйте за допомогою довгої нитки положення так, щоб вони зависли прямо перед лікарняним вікном іменинника. Гарний настрій йому забезпечено.