Як зробити фляг.

Переворот назад ( фляг ) є основною частиною акробатичних стрибків. Новачки, вивчаючи фляг , обов'язково повинні підстраховуватися поясом або партерами, в іншому випадку можна травмувати шию і руки.
Інструкція
1
Для переворотів існує ряд рекомендацій: зігніть ноги в колінах так, щоб вам зручно було відштовхнутися; відведіть руки вниз і назад для розгону рук.
2
Зробіть максимальний поштовх ногами і руками вгору. Голову при поштовху необхідно підняти якнайвище і якнайдалі відхилитися назад: завдяки цьому розворот виявиться ефективніше. Якщо при повороті притиснути голову до колін, то темп стрибка сповільнитися, і докрутити стрибок не вдасться.
3
розгрупуйте відразу після того, як особа виявиться паралельно підлозі. Тепер починається друга частина вправи - Курбет (зв'язка з рук на ноги): опустіться на трохи зігнуті руки, пригнувши весь корпус до попереку і одночасно стиснувши ноги в колінах.
4
Різко випряміть ноги, відштовхувати при цьому прямими руками від підлоги. Від інерції, отриманої при змаху руками і від сильного поштовху ногами, корпус з ногами не перериває обертальний рух.
5
Приземлитеся в трохи зігнутих ногах і на носки. Приземлятися на випрямлені ноги не варто: можна вивихнути колінний суглоб. Руки при приземленні відведіть назад і одночасно випрямити корпус.
Корисна порада
Підготовляти новачків до флягу бажано з простих перекидів взад-вперед, вони розминають хребет і поступово позбавляють від страхів отримати травму.