Як правильно ходити в солярій. гігієнічною помадою перед солярієм.

Бронзовий, шоколадний, золотистий - всі ці пестять слух визначення ми чуємо, коли наше тіло покриває загар - рівний і привабливий. Засмага - прекрасна прикраса для шкіри: він надає їй здоровий вигляд і приховує дрібні недоліки. І якщо ви не змогли засмагнути на морському пляжі під ласкавим сонечком, то завжди можна домогтися прекрасного засмаги в солярії. Однак для того, щоб засмага дійсно став прикрасою і не спричинив за собою неприємних наслідків, необхідно не забувати про те, як правильно ходити в солярій.
  1. По-перше, пам'ятайте, що перші кілька сеансів в солярії не повинні перевищувати трьох хвилин. Якщо це правило не дотримуватися і довго перебувати в солярії, то неприємностей не уникнути. Можуть виникнути лущення на шкірі, виражені почервоніння і свербіж. Для того щоб не переплачувати, потрібно вибирати солярії, де практикується похвилинна оплата - так ви зможете поступово збільшувати час перебування в капсулі або апараті і не платити за це зайвих грошей.
  2. Щоб засмагнути в солярії рівномірно, необхідно заздалегідь підготувати до нього шкіру . Для цього можна зробити поверхневий легкий пілінг під час прийняття душу, а після цього зволожити шкіру засобом, яким зазвичай користуєтеся. Це не тільки посприяє утриманню засмаги, але і допоможе зробити його більш рівним і яскравим. У косметичних магазинах і аптеках продаються спеціальні засоби, призначені для засмаги саме в солярії, які сприяють його утриманню. Перед їх застосуванням необхідно обов'язково ознайомитися з інструкцією: деякі засоби повинні наноситися заздалегідь - приблизно за годину до сеансу. В таких випадках скористатися ним потрібно вдома, а не в салоні.
  3. Перед початком сеансу необхідно видалити макіяж, так як багато засобів декоративної косметики містять УФ-фільтри, що володіють сонцезахисними якостями. Необхідно надягати на очі спеціальну пов'язку, інакше може бути пошкоджена сітківка очей.
  4. Бажано захистити і волосся - в солярії вони можуть пересохнути. Для цього достатньо надіти захисну шапочку.
  5. Губи в солярії потрібно покривати гігієнічною помадою. Вона захистить делікатну шкіру від зневоднення і пересихання.
  6. Обов'язкова умова для безпечної засмаги в солярії - це захист грудей. Можна використовувати спеціальні засоби, які продаються в самих соляріях, а можна - власне білизну. Єдина умова - від синтетики краще взагалі відмовитися.
  7. Якщо у вас на шкірі є татуювання, то такі зони краще прикрити, інакше барвники можуть втратити колір, і навіть викликати алергію.
  8. Мобільні телефони, плеєри та прикраси в солярії небажані - залиште їх вдома або здайте в спеціальну камеру зберігання.

Правильно ходити в солярій зовсім нескладно: дотримуйтесь цих простих правил, і через деякий час ви будете ловити захоплені погляди оточуючих, дивуючи їх своїм чарівним засмагою .