Як зробити зачіску з валиками. перукарська справа: Як зробити валик.

Кожна дама хоче виглядати красиво, якого б вона віку не була - юна принцеса або жінка бальзаківського віку. А зробити складну зачіску своїми руками, наприклад, високу зачіску з валиками або валиком, іноді буває набагато приємніше, ніж залишати в салоні краси непристойні суми за сумнівний результат. До того ж, якщо підійти до справи з розумом і всією рішучістю, на яку здатні жінки в боротьбі за неземну красу, то зачіска обов'язково відбудеться.
Вам знадобиться
  • Гребінець, шпильки, затискачі, пінка або лосьйон для укладання волосся
Інструкція
1
Для початку зачешите волосся, що знаходяться на потилиці, вгору. Лівою рукою захопіть волосся на відстані третини довжини від коней.
2
Зроблений хвіст загорніть біля коріння всередину навколо середнього пальця правої рукою. Загніть вниз кінці і подоткніте їх під валик, що утворюється сам по собі. Валик, що знаходиться по центру, зверху закріпіть затискачем, потім подколіте зверху шпильками, щоб локони волосся надалі не випали із загального пучка. Ось зачіска і готова.
3
Дуже красиво виглядає зачіска, якщо валик розподілено рівномірно і сам по собі тугий. Із зібраного хвоста витягніть парочку тонких пасом, надавши їм невелику форму гелем, і ваша зачіска буде непереборна. Дана зачіска відмінно виглядає з пір'ястої чубчиком. Зробіть начісування на верхній частині голови біля коріння, збоку залиште товсте пасмо. Решту волосся скрутіть валиком і гарненько подколіте шпильками.
Корисна порада
Щоб вам було зручніше захоплювати волосся, нанесіть на них гель для укладки волосся або об'ємну піну для волосся; Для найбільш простого варіанту найбільше підходять кучеряве волосся. Важливою частиною є те, що при розчісуванні потрібно надати якийсь обсяг волоссю біля коріння. Валик підколювати сильно не варто. Можна розпушити чубок в бахрому за допомогою пінки. І у вас вийде недбала, розслаблена зачіска, яка додасть своїй власниці справжню витонченість.