Як зробити зачіску з паличок.

Кожна дівчина знає, як важливо добре виглядати. Складових стильного і гармонійного образу безліч, але зачіска займає в його створенні далеко не останню роль. Відростити довге волосся не так складно. Складність полягає в самостійному догляді і укладанні. До всього іншого, необхідно мати розвинену фантазію для того, щоб щоденно перед виходом на роботу, в школу або на побачення «не ламати» голову, а швидко, акуратно і красиво укласти своє волосся. Допоможуть вам у цьому палички для волосся.
Інструкція
1
Зробіть в потиличній частині голови дві однакові коси. Заплести волосся необхідно так, щоб відстань між цими двома косичками не перевищувало й п'яти сантиметрів.
2
Береться китайська паличка і протягується крізь волосся під косами. Слід паличку дуже добре закріпити, щоб вона трималася досить міцно. Умова це необхідно обов'язково дотримати, так як паличка надалі буде основною опорою для всієї зачіски.
3
Далі обидві кіски слід закрутити між китайською паличкою і головою. При цьому одночасно одну косичку потрібно крутити за годинниковою стрілкою, а іншу - проти годинникової. Закрутити коси необхідно до самих їх кінчиків.
4
Кінці кісок потрібно сховати під зачіску і закріпити шпильками.
5
Обов'язково перевірте фортеця конструкції. Якщо ж зачіска вийшла погано закріпленої, просто витягніть паличку і не розплітаючи кіс, повторіть процедуру.
Корисна порада
Варто відзначити, що дана модель зачіски підходить і дорослим, і дітям. Її можна прикрасити стразами, будь-якими красивими квіточками або іншими декоративними прикрасами. Зачіска з китайською паличкою відмінно підійде не тільки на буденний день, але і на будь урочистий випадок, варто тільки добре відточити свою майстерність; Кожен день неможливо користуватися послугами перукарських салонів, тому можна і потрібно навчитися робити гарні зачіски самостійно. Мінімум зусиль часу займе зачіска з використанням китайської палички. Вона, безперечно, входить до колекції тих зачісок, які можна зробити швидко, самостійно і дуже оригінально. Головне - потрібно запастися терпінням, зосередити свою увагу і якомога більше практикуватися.