Як зробити чоловічу стрижку будинку. Як зробити зачіску вдома.

Для того щоб підстригти вашого чоловіка, зовсім не обов'язково йти в перукарню і залишати там купу грошей. Досить обзавестися ножицями, гребінцями і машинкою для стрижки. Тепер зачіску можна буде виконати і будинку , без черги.
Вам знадобиться
  • Для початку потрібно придбати всі необхідні інструменти для «малої домашньої перукарні». Це машинка для стрижки волосся (зовсім не обов'язково купувати професійну), добре заточені ножиці, кілька гребінців (з рідкісними і частими зубцями), накидка на плечі (можна виготовити вдома або взяти звичайну простирадло), пульверизатор і затискачі або шпильки для волосся.
Інструкція
1
Якщо у вашого «клієнта» коротке волосся, то більшість стрижок можна виконати дуже просто - за допомогою машинки. Довжину волосся можна змінювати в залежності від насадки. За допомогою тієї ж машинки людини можна поголити налисо.
2
Машинкою можна створити і популярні нині візерунки на волоссі. Але це вже трохи інший рівень, що вимагає певної підготовки і досвіду.
3
У разі ж, якщо у вашого чоловіка волосся довге або середньої довжини і сильно укорочувати їх він категорично не згоден, потрібно буде обходитися ножицями.
4
Підстригти довге волосся можна так: Спочатку голову ділять на зони: потиличну, скроневі і тім'яну. Волосся змочують водою з пульверизатора, залишають потиличну зону, а інші волосся заколюють зажимами для волосся. Волосся з обраної зони акуратно розчісують, відділяють верхню пасмо, затискають її між вказівним і середнім пальцем лівої руки і відтягують до потрібної довжини. Волосся рівно обрізають приблизно в сантиметрі під пальцями. Після цього в праву руку беруть гребінець, прочісують обрізану пасмо разом з новою і вже разом затискають їх між пальцями. Нову пасмо зрізають по лінії першої. Аналогічно стрижуть і інші зони в наступному порядку: потилична, скроневі, тім'яна.
5
Після того як стрижка завершена, потрібно добре оформити її контури. Так зачіска буде мати завершений вигляд. Є два види такого оформлення - окантовка і тушевка. Окантовка - це створення контура зрізу волосся. Найпоширеніші окантовки - овальні, круглі або трапецієподібні. Окантовки для челок бувають косі, прямі і асиметричні.
6
Тушевка - це плавний перехід від довгого волосся до коротких по краю їх зростання. Найкраще робити тушевку за допомогою ножиць і гребінця. Виглядає це так: в ліву руку беруть гребінець, в праву руку - ножиці. Плавно і повільно переміщують гребінець, зрізуючи виступаючі під нею волосся. Те ж саме роблять потім у зворотному напрямку.
Корисна порада
Звичайно, вийде все це не відразу. Найкраще - попросити когось із знаючих людей показати вам, як потрібно стригти. Так ви зможете швидше зрозуміти техніку і не боячись помилитися, розпочати стрижці.