Як розвинути сайт.

Після того як ви створили сайт потрібно його розкрутити, тобто зробити сайт відвідуваним. Для цього існує деяка рекомендація, слідуючи якій ви зможете розкрутити свій сайт .
Вам знадобиться
  • ПК, інтернет
Інструкція
1
Для початку потрібно зареєструвати свій сайт в популярних каталогах за допомогою спеціальних програм, можна реєструвати самостійно вручну або використовувати сервіси реєстрацій. Це посприяє швидкої індексації сайт а в пошукових системах, завдяки тому, що на сайт посилатимуться інші сайт и.
2
Тепер перед вами задача придумувати унікальну, змістовну і цікаву інформацію для сайт а, це можуть бути статті, які дійсно будуть корисні для відвідувачів вашого сайт а. І не забувайте вказувати її авторство, а внизу сторінки згадайте, що цитування інформації заборонено власником сайт а, або дозволено лише з зазначенням активного посилання на джерело інформації.
3
Шукайте цікаві ресурси, які публікують різні статті, щоб відправляти їм свої статті з активною ссилкой.Еслі ви будете розміщувати свої статті на старих і популярних, авторитетних інтернет - ресурсах, то це може бути зроблено ось такими шляхами: взаємний обмін статтями по темі або одностороннє розміщення статей за грошову винагороду (без відповідного розміщення їх статті у себе) на близьких за тематикою ресурсах.
4
Коли у вас з'явиться трохи відвідувачів, ви можете спробувати організувати свою розсилку новин на e-mail, використовуючи один з безкоштовних сервісів, наприклад "Subscribe.ru". Це дозволить значно збільшити кількість відвідувачів на вашому сайт е.
Корисна порада
Насамперед перед розкруткою сайту потрібно гарненько сайт заповнити актуальною інформацією.