Як пов'язати модний жилет.

Кожна жінка прагнути виглядати модно і привабливо, завжди залишатися красивою і бажаною. Одяг - це шлях до самовираження. Саме тому багато жінок починають самі шити і в'язати, намагаючись показати свій власний стиль і неповторність. Ми розповімо вам, як зв'язати модний жилет своїми руками. Ця обновка вдало впишеться в ваш гардероб, адже в'язані вироби зараз на піку моди.
Вам знадобиться
  • Нитки для в'язання, спиці або гачок.
Інструкція
1
В першу чергу, визначтеся з кольором. Якщо ви плануєте носити жилет на роботу в офіс, то краще вибирати нейтральні тони, які не будуть відволікати увагу. У будь-яких інших випадках можна вибирати яскраві, викликають кольору.
2
Далі виберіть підходящі нитки для в'язання. Якщо жилет призначений для зими, то краще вибирати товсті нитки. Якщо ж жилет виконує лише естетичну функцію або призначений для теплої пори року, то краще вибирати тонкі нитки.
3
Заздалегідь продумайте всі декоративні елементи жилет а, що б потім не переробляти роботу заново.
4
Зніміть мірки: обхват стегон, обхват шиї, довжину жилет а. За допомогою знятих мірок зробіть схему викрійки, на якій будуть всі необхідні розміри.
5
Розрахуйте щільність в'язання - скільки петель в довжину і в ширину припадатиме на квадрат 10х10см.Переведіте кількість рядів і петель на креслення викрійки.
6
Далі приступите до в'язання. Красиво і модно буде виглядати велика в'язка. Зв'яжіть всі елементи жилет а.
7
Пропрасуйте всі пов'язані деталі праскою з парою. Акуратно зшийте їх встик і ще раз пропрасуйте готовий виріб. Ваш жилет готовий.
8
Самостійно пов'язаний жилет буде відмінно поєднуватися з суворою сорочкою або сукнею. А також внесе нотку новизни і свіжості в ваш повсякденний образ. Перевагою пов'язаного гачком жилет а є те, що він краще тримає форму, ніж жилет , пов'язаний спицями. Також не слід забувати, що річ, зроблена своїми руками, буде носитися довше і краще, ніж куплена, адже в неї вкладена частинка вашої любові і старання.