Як пов'язати пелерину.

Пелерина - це невід'ємна деталь модного жіночого гардероба. Її універсальність полягає в тому, що вона відмінно поєднується як з ошатними, урочистими сукнями, так і з повсякденним одягом. Пелерина, особливо виконана з тонких ниток, надає жінці елегантність і вишуканість, підкреслює жіночність і красу.
Вам знадобиться
  • 250 грам білої пряжі і гачок для в'язання №6.
Інструкція
1
Для початку зв'яжіть ланцюжок, яка включає в себе 72 повітряні петлі. Потім з'єднайте її в коло за допомогою з'єднує петлі. Пам'ятайте, що пелерина в'яжеться зверху вниз.
2
Далі приступайте до основного візерунку, який потрібно в'язати таким чином: число петель має бути кратно 4, плюс три повітряні петлі підйому. В'яжіть круговими рядами. Кожен кругової ряд починайте з повітряної петлі підйому замість першої петлі і закінчуйте однієї з'єднує в останню повітряну петлю підйому. Щільність в'язання першого ряду візерунка повинна бути наступною: 10 петель і 5 кругових рядів рівняються 10х10 см.
3
Повторіть п'ять разів перший кругової ряд, чотири рази - другий кругової ряд, два рази - третій кругової ряд, три рази - четвертий кругової ряд, потім закінчите п'ятим круговим рядом.
4
Через п'ятнадцять кругових рядів від набірного краю закінчите роботу. Щоб прикрасити готову пелерину , надавши їй ще більшої вишуканості і витонченості, приколіть до неї декоративний в'язаний цветок.Ну ось, пелерина готова. Вона ефектно освіжить ваш образ і додасть родзинку вашому стилю. Варто підмітити, що вироби, зв'язані гачком, не деформуються. Тому ваша обновка буде служити вам вірою і правдою досить довго, радуючи вас кожен день.