Як пов'язати модну шапочку.

З моди, як і колись, не виходять в'язані шапки. Цьому факту можуть порадіти не тільки завзяті модниці, а й початківці в'язальниці. Адже для того, щоб зв'язати модну шапочку , не потрібно бути професіоналом у сфері в'язання, а варто лише володіти основними нескладними принципами в цій справі.
Вам знадобиться
  • Відповідні нитки і спиці
Інструкція
1
Для початку за допомогою сантиметрової стрічки виміряйте окружність голови.
2
Потім, розрахувавши щільність в'язання, визначте початкова кількість петель. Використовуючи кругові спиці, наберіть петлі в потрібній кількості.
3
Зв'яжіть підставу вашої шапки за допомогою візерунка «гумка». Розраховуйте щільність в'язання так, щоб в результаті гумка щільно фіксувала шапку на голові. Це дуже важливо, адже при пранні шапка може розтягнутися і зіпсуватися, остаточно втративши форму. Якщо ви плануєте зробити відворот, то ширину гумки слід збільшити в два рази.
4
Далі приступите до основного полотну шапки. Переважно використовувати великі візерунки, т.к. виглядають вони дуже модно і ефектно. Подібні моделі завжди виглядають яскраво і оригінально, незалежно від кольору ниток.
5
Закінчіть в'язання, виконавши скорочення петель. Решта петлі акуратно стягніть, потім закріпіть нитку. З виворітного боку з'єднайте це місце потайним швом.
6
Останній крок - це декорування. Підключіть фантазію, прикрасьте шапку такими елементами декору, як стрази, паєтки, каміння, бісер і т.д.
Корисна порада
Якщо буде бажання, то на додаток до шапки можна зв'язати ще й шарф. Тоді вийде відмінний яскравий комплект. Але найголовніше, що такого не буде більше ні в кого. А вашої фантазії та оригінальності зможуть позаздрити навіть найпопулярніші дизайнери та модельєри; Пам'ятайте також про те, що вибираючи форму шапки, слід враховувати овал обличчя. Щоб шапка виглядала гармонійно, для в'язки потрібно вибирати найбільш підходящі вам кольори і форму. Варто врахувати, що хітом сезону є безформні шапки, а так же шапки крупної в'язки. Не виходять з моди і класичні моделі шапок.