Як здавати кров на антитіла.

Антитіла в крові людини виробляються як відповідь імунної системи на ті чи інші патологічні процеси, що протікають в організмі. Доктор може призначити здати кров на антитіла при різних захворюваннях. Наприклад, при наявності венеричних хвороб, патологіях щитовидної залози, імунної системи, резус-конфлікту при вагітності, глистовихінвазіях і т.д. Щоб отримати достовірний результат аналізу потрібно за 2-3 дні дотримуватися певний режим дня і харчування.
Інструкція
1
Кров на антитіла беруть з вени. Обов'язковою умовою є здача її рано вранці натщесерце. Безпосередньо перед здачею аналізу не можна вживати ніяких напоїв, окрім води.
2
За 2-3 дні до здачі аналізу слід дотримуватися дієти. Виключити з раціону все жирне, смажене, гостре, солоне, копчене, консервоване. Не вживати міцний чай, каву, алкогольні напої, фруктові соки, ліки на основі спирту. Вчасно лягати спати, не курити.
3
По можливості слід виключити вживання всіх лікарських засобів, так як це може дати недостовірні результати аналізу. Якщо прийом якихось лікарських препаратів перервати неможливо, попередьте про це лікаря, який призначив аналіз крові.
4
При призначенні аналізу на антитіла до таких захворювань, як сифіліс, ВІЛ, гепатит, краснуха, глистяні інвазії потрібно три дні дотримуватися молочної дієти з невеликим додаванням відварних овочів.
5
Якщо ви недавно пройшли флюорографічне обстеження, фізіотерапевтичне лікування, дослідження внутрішніх органів з застосуванням реактивів, то здачу крові на наявність антитіл краще відкласти на 2-3 тижні. Повідомте про всі процедури, які ви проходили напередодні, лікареві.
6
Не слід забувати, що при зараженні повинно пройти якийсь час, щоб імунна система дала відповідь. Тільки після закінчення інкубаційного періоду, властивого даному захворюванню, можна отримати достовірний результат. Тому якщо в аналізах не виявлено наявність антитіл, то це не означає, що захворювання немає, просто пройшло недостатньо часу для його виявлення. Не відмовляйтеся від повторних аналізів.
Зверніть увагу
Аналіз крові на гормони щитовидної залози, норма і патологія. Розшифровка аналізів. - Антитіла до тиреоїдної пероксидази. Донедавна ці антитіла іменувалися Антимікросомальні (АМА), оскільки вони зв'язувалися з микросомальной частиною тиреоцитов. Сучасні дослідження визначили, що тиреоїдна пероксидаза є основним антигенним компонентом мікросом.
Корисна порада
Імуноферментний аналіз крові дозволяє визначати рівень гормонів, імуноглобулінів (антитіл), імунологічних комплексів та інших біологічно активних речовин. В основному, для проведення ІФА аналізу, досліджуваним біологічним матеріалом є кров, проте, дослідженню може піддаватися спинномозкова рідина, вміст склоподібного тіла, навколоплідні води та ін.