Як налаштувати оперу.

З усіх браузерів ви віддаєте перевагу Опері, користуєтеся цим браузером досить довго, і хотіли б дізнатися, як налаштувати його так, щоб було зручно з ним працювати, витрачаючи на це якомога менше зусиль і часу. На цей випадок існує декілька способів, які дозволяють полегшити роботу з Оперою. Але для початку необхідно визначити для себе, що б ви хотіли б поліпшити в роботі браузера. Так, наприклад, досить легко можна налаштувати перемикання вкладок в браузері. Для цього необхідно зробити наступне:
Інструкція
1
Запустіть браузер Опера. Зайдіть в «Сервіс», який розташовується на панелі «Меню» в Опері. Потім виберіть «Налаштування», далі виберіть рядок «Додатково» і в меню відзначте «Управління».
2
Натисніть на команду «Управління» і виберіть команду «Налаштування клавіатури», після цього у вас має з'явитися два віконечка, в одному буде написано - "Управління миші", а в іншому - "Управління клавіатури".
3
Виберіть Opera Standard і натисніть на "Правку". З'явиться віконечко, в якому повинно бути написано «Налаштування клавіатури», потім у верхньому лівому куті в спеціальному віконці введіть наступну фразу Next page і почекайте, коли з'явиться список дій з переліком стандартних налаштувань необхідної вам системи.
4
Натисніть команду Switch to next page, яка буде вказана в списку дій, в стовпці «умови введення і швидкі клавіші» виберіть команду Platform Windows-Unix-MCE, F6 ctrl і поміняйте її на зручну для вас клавішу на клавіатурі, так наприклад, з цифрою 2. Для цього виділіть команду Platform Windows-Unix-MCE, F6 ctrl і натисніть на правку, потім натисніть Enter (Enter) і натисніть команду «ок» два раза.После цього необхідно перевірити правильність вашої настройки, для цього вийдете з браузера Опера і завантажте його знову, а потім перевірте в дії настройки перемикання вкладок в браузері. Природно, ви помітите величезну різницю в роботі браузера до і після настройки. Так само можна провести і інші настройки в Опері, наприклад, змінити зовнішній вигляд Опери, збільшити шрифт тексту, блокувати спливаючі вікна, а також налаштувати блокування непотрібних вам сайтів, установка і настройка улюбленого вами сайту.
Зверніть увагу
Установка і перші настройки Опера. В цьому уроці розглянемо установку і почнемо настроювати браузер Opera. У лівому верхньому куті клікніть по логотипу Opera (стрілка 1), в контекстному меню, наведіть курсор на: Панелі інструментів (стрілка 2) і в ще одному меню, виберіть: Налаштувати (стрілка 3).
Корисна порада
Цей документ містить опис параметрів налаштувань Opera. Зверніть увагу, що Opera Unite і віджети відключені за замовчуванням в Opera 12.00 і стануть недоступні після виходу Opera 12.50. В Opera є вбудована веб-сторінка для зміни налаштувань у файлі operaprefs.ini, доступна за адресою opera: config. Тут ви можете знайти всі налаштування з файлу operaprefs.ini, які можна змінити вручну.