Як зробити листівку з паперу своїми руками.

Подарунок, зроблений своїми руками , завжди гріє душу і викликає тільки позитивні емоції. А якщо це дизайнерська химерна листівка, оформлена зі смаком і в певному стилі, то подвійно приємніше. Поговоримо про те, як зробити листівку, єдину в своєму роді і абсолютно необтяжливу за ціною.
Вам знадобиться
  • - Цифровий фотоапарат;
  • - Доступ до комп'ютера;
  • - Принтер або фото-кіоск;
  • - Фотопапір;
  • - Дрібниця для прикраси: бісер, лелітки, мережива, папір, фольга, вата тощо.;
  • - Ножиці;
  • - Клей.
Інструкція
1
Для дизайнерської листівки підійде абсолютно будь-яка фотографія, краще якщо це буде зображення природи, приголомшливих видів міста, фотографія незнайомих людей, тварин, неба, сонця, їжі та т.п. Один з варіантів листівки - це адаптувати свою або чиюсь фотографію і підготувати її в Photoshop до друку.
2
Приступаємо до редагування фото. Ви можете пропустити цей і наступний пункт, якщо фотографія або картинка, на ваш погляд, абсолютно придатна до друку без підготовки. Однак за допомогою декількох кліків в Photoshop або Picasa (або навіть в звичайному Paint), ви можете поліпшити зображення, зістарити його, додавши контрасту, виділивши один колір або наклавши якусь текстуру, наприклад, «малюнок на полотні». Ваша листівка, завдяки невеликим зусиллям, може виглядати так, немов ви дістали її з бабусиної скрині чи замовили у професійного художника.
3
Після накладення фільтрів на фото можна додати кордон, поля, а також в верхній або нижній кут каліграфічним косим шрифтом дуже добру чи оригінальну вітальну фразу. Наприклад, напишіть: «Найніжнішою і бажаною!», «Привіт від Максимка!», «Виходь за мене!», «З любов'ю назавжди!» І т.д. Збережіть фото- листівку на комп'ютер.
4
Роздрукуйте знімок бажано в форматі не менше 9х13 см. Якщо немає кольорового принтера і фото паперу , зверніться в фото-кіоск для моментальної роздруківки вашої дизайнерської листівки. Переконайтеся, що листівка виміряна за розміром і кордон не буде відрізана з тієї чи іншої сторони. Якщо це трапилося, просто попросите трохи зменшити розмір друку, щоб потім самостійно обрізати порожнє поле.
5
Оформіть вашу листівку, використовуючи ножиці, клей, фольгу, кольоровий папір, вату, блискітки, мережива, дрібний бісер, маленькі ґудзики. До листівки можна приклеїти в потрібних місцях все, що знайдеться під рукою. Наприклад, якщо вибрано зображення сніговика і ялинки, приклейте невеликі грудочки вати у вигляді снігу, а ялинку (перш промазав паперовим клеїть олівцем) обсипте блискітками. На фото із зображенням цуценя можна підклеїти мереживний поводок або ганчіркову муфточку для собаки. Якщо ви вибрали фотографію Ейфелевої вежі, оклейте її невеликими кольоровими листям, надавши ефект осені і листопаду.
6
Залишилося підписати листівку із зворотного боку і помістивши її в конверт, відправити одержувачу поштою або урочисто вручити особисто.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=utg1SF0xQdU