Як прожити до ста.

100 років - красива дата. Хвилююча і лякає одночасно. Дехто каже, що не хоче жити до ста років, тому що це глибока старість, а значить і супутні старості слабкість, хвороби немічність, втрата розумового здоров'я ... Але ж є і ті, хто зустрічає цю золоту дату в повному здоров'ї, твердому розумі і хорошої пам'яті. Може коштувати спробувати?
Вам знадобиться
  • Правильне харчування
  • Міцний сон
  • Помірні фізичні навантаження
  • Цікаве хобі
  • Живе спілкування
  • Розумова робота
Інструкція
1
Додайте в своє життя живе общеніе.Когда ви останній раз спілкувалися зі своїми друзями або родичами? Не по скайпу або телефону? Уже давно доведено, що одиночки живуть менше ніж любителі активно поспілкуватися. Зустрічі з друзями подарують вам кілька додаткових років. Адже навіть банальна застуда частіше пристає до тих, хто воліє самотність.
2
справляються зі стрессом.Стресс руйнує організм. Сильний стрес може викликати захворювання шлунково-кишкового тракту, підвищення тиску. А тривалий стрес може стати причиною виникнення ракових пухлин. Щоб не впадати в затяжну депресію, не замикається наодинці зі своїми проблемами, і візьміть на озброєння правило Скарлет О'хари: «Я не буду думати про це сьогодні, я подумаю про це завтра». Іноді вміння розслабитися, відволіктися від проблеми на деякий час, дозволяє побачити її з іншого боку і швидко знайти рішення.
3
Дайте роботу своєму мозгу.Для того, щоб клітини вашого мозку залишалися працездатними якомога довше, змушуйте їх трудитися. Вчіть іноземні мови, освоюйте нові види рукоділля, хоча б розгадуйте кросворди! Регулярні навантаження на мозок не дають йому слабшати. І нехай ваші знайомі дивуються, навіщо ви вчите угорська мова, ви-то знаєте для чого це потрібно!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zJi-UK5Y0GQ