Як зробити журнальний столик своїми руками.

Якщо ви зважилися на відважний крок - самостійно зробити що-небудь своїми руками , вам потрібно правильно визначити, що ж, дійсно, знайде застосування у вас вдома і буде не надто складним у побудові. В першу чергу задумайтеся про споруду журнального столика - ця річ прекрасно прикрашає загальний вигляд простору, займає мало місця і проста в своїй збірці. Потрібно пам'ятати лише кілька кроків, якщо ви ходите зробити журнальний столик своїми руками .
Інструкція
1
Зайдіть в інтернет. Перш, ніж братися за найперший етап - розкреслюють параметри і думати над дизайном, вам необхідно зарядитися творчими думками, подивившись на різноманітність конструкцій, які вже існують. Пройдіться по декільком сайтам меблевих компаній і виберіть декілька моделей, які вам особливо до душі. Орієнтуючись на відібраний матеріал, приступайте до наступного кроку.
2
Намалюйте і розрахуйте розміри: як повинен виглядати саме ваш журнальний столик. Чи не лишком ускладнюйте конструкцію, не забувайте, що в результаті збирати її доведеться вам. Якщо з акуратністю у вас вдома все гаразд, подумайте про скляні моделях цих столів. Вони робляться за допомогою звичайного клею по склу і виглядають дуже стильно. У всіх інших випадках найкращий матеріал - дерево.
3
Вирушайте в магазин будівельних матеріалів, покажіть ваші креслення консультанту, щоб він допоміг вам знайти все необхідне. Якщо ви вже визначилися з остаточним дизайном столика, купите необхідну фарбу або оздоблювальний матеріал.
4
Уникайте моментів, де деталі між собою треба скріплювати цвяхами, а при можливості взагалі виключіть подібне. Намагайтеся зробити конструкцію, не вдаючись до подібних речей (в цілях її ж безпеки). Користуйтеся деревним клеєм, він і легко маскується, і працює навіть краще цвяхів і всього іншого.