Як зробити кімнатний фонтан.

Якщо вам хочеться облагородити вашу квартиру, внести в неї елемент природи, найпростіший і ефектний спосіб - спорудити свій власний фонтан . Дійсно, купувати дорогі або мало привабливі варіанти абсолютно не обов'язково. Якщо ви вважаєте себе творчою людиною і не боїтеся випробувати свої сили, вам буде потрібно лише невелика інструкція, щоб зробити подібний кімнатний фонтан .
Інструкція
1
Визначтеся, де буде розміщений фонтан . Від цього залежить його розмір і складність установки. Після цього проведіть виміри і розрахуйте, яке саме простір є у вашому розпорядженні. Зверніть увагу, що не варто робити фонтан впритул до дерев'яних меблів чи інших предметів, які можуть постраждати через води. Якщо у вас є домашні тварини, діти, то враховуйте при проектуванні, що і ті й інші можуть перекинути нестійку конструкцію, нашкодивши і собі і всього оточуючого.
2
Почніть пошук частинок вашого фонтан а. Саме так, ви повинні зібрати ваше майбутнє твір мистецтва з різної дрібниці, яка є вдома: привезені з моря мушлі, які припадають пилом на далеких полицях, розсипана біжутерія, до якої навряд чи вже повернуться, непотрібні сундучки-коробочки, штучна пальма, маленький Будда і просто красивий горщик - ось прекрасна основа для майбутнього водного джерела.
3
З приводу самої форми фонтан а: краще сходити в магазин рослин і підібрати красивий, а головне - величезний горщик, в якому і буде перебувати вся ваша конструкція.
4
Відвідайте будівельний магазин і зверніться за допомогою до консультанта. Він вам допоможе підібрати моторчик для перегону води і всі інші необхідні для роботи фонтан а речі. Споруда конструкції не забере у вас багато часу. Усе, що ви, швидше за все, зробите - це з'єднайте силіконову трубку з мотором і встановіть її в дно горщика.
5
Почніть декорування фонтан а. Подивіться приклади в інтернеті або зробіть все самі. У будь-якому випадку все, що вам залишилося - це придумати зовнішній образ вашої конструкції, і фонтан готовий!
З настанням опалювального сезону повітря у нас в квартирах стає суші. Вікна і кватирки теж не відкриєш широко і надовго - не хочеться випускати тепло. Звичайно, можна купити зволожувач повітря або поставити чашку з водою на батарею, але значно більш привабливо виглядають кімнатні фонтанчики , які не тільки зволожують повітря, але і служать прикрасою квартири.
Вам знадобиться
  • посуд для фонтану,
  • шматок шланга,
  • помпа для акваріума,
  • клей,
  • поліетиленова плівка,
  • черепашки, камінці та інші декоративні елементи.
Інструкція
1
Підберіть досить велику гарну ємність під фонтан - це може бути горщик для квітів, глечик, глиняний посуд, казанки та горшки. Якщо в ємності є дірочки і отвори, заклейте їх епоксидним клеєм. Купіть в спеціалізованому магазині помпу для акваріума, без розбризкувача і наконечника. Найпростіша помпа відмінно підійде для фонтанчика, адже їй потрібно лише підняти струмінь води.
2
Придбайте керамзит в квітковому магазині, а черепашки і кольоровий грунт для акваріумів в зоомагазині. Виріжте шматок поліетиленової плівки трохи більшого розміру, ніж ємність для фонтанчика. Відріжте від акваріумного шланга шматок завдовжки близько десяти сантиметрів. Надіньте його на наконечник помпи, простеживши, щоб отвори в ньому були відкриті на всю потужність.
3
Зміцніть помпу на дні ємності, засипте її керамзитом і розрівняйте його. В поліетиленовій плівці проробіть отвір під шланг і накрийте плівкою керамзит, щоб він не спливав над водою. На плівку зверху засипте декоративний грунт.Найдіте кілька досить великих відполірованих водою каменів. З них за допомогою водостійкого епоксидного клею склейте підставку під красиву велику раковину, залишивши посередині дірку під шланг.
4
Встановіть підставку зверху на грунт, протягнувши крізь неї шланг. Виберіть красиву велику раковину і просвердлите в ній свердлом для скла отвір діаметром, достатнім для пропускання шланга. Просмикніть шланг в раковину приблизно на один сантиметр. Навколо конструкції з підставки з великих каменів і раковини на ній насипте маленькі черепашки, декоративні камінчики і скляні кульки.
5
Налийте в фонтан води так, щоб вона не сильно заливала декоративні елементи, але повністю закривала помпу. Вода поступово буде випаровуватися, тому доведеться постійно доливати її. Увімкніть помпу і зроблений вами кімнатний фонтанчик готовий!
Корисна порада
Замість черепашки можна використовувати інший предмет з отвором під шланг - глечик, фаянсовий або глиняну фігурку, наприклад жаби або дракончика. Кімнатні квіти, люблячі воду теж вдало впишуться в вашу композицію. Придивіться до фонтанів, що продається в магазинах, зачерпніть кілька ідей для себе.