Як просушити салон. Як вишушіть килимове покриття в салоні авто.

Багато автомобілістів стикалися з такою проблемою, як сирий і брудний салон машини. Так, наприклад, під час сильної зливи вам довелося залишити автомобіль у дворі і піднятися додому, а машину затопило, так як вона стояла в низькому місці. Дощова вода заповнила навіть салон та сидіння. Коли ж вона вийшла, то всередині був жахливий вигляд. Що ж робити в таких випадках? Необхідно терміновим чином висушити салон і почистити його. Можна звернутися в професійну хімчистку для машин, однак таке задоволення обійдеться в кругленьку суму. Тому постарайтеся самостійно впоратися з цією проблемою.
Інструкція
1
Вийміть ключ із замка запалювання і відкрутите сидіння за допомогою спеціального ключа. Однак не забувайте, що під двома першими знаходяться дроти, а машина у вас волога, тому будьте обережні і не зачепіть їх, коли будете знімати сидіння. Для цього від'єднайте спеціальні фишечки, які приєднуються до крісел, і акуратно дістаньте сидіння авто.
2
Зніміть килимові покриття на підлозі салон а, для цього по краях нього приберіть пластикову обшивку біля покриття. Не забудьте, що їх так само необхідно промити і посушити.
3
Просушите шумоїзолірующий шар, бажано його повністю зняти. Він складається з поролону, який краще добре промити і викрутити, потім добре висушити.
4
Вимийте салон за допомогою спеціальних засобів для чищення.
5
Пройдіться після хімчистки салон а спеціальним пилососом, який служить для того, щоб висмоктувати рідина. Після цього пропилесосьте весь салон звичайним пилососом. Потім почекайте, коли все остаточно висохне, для цього краще поставити машину в добре провітрюване сухе приміщення, а якщо на вулиці тепла і сонячна погода, то проблем з сушкою не буде.
6
Зберіть салон автомобіля, при цьому не забудьте під'єднати фишечки до сидінь авто, а також добре прикрутити болти до сидінь і до пластикової обшивці килимових покритій.Еслі сушка та хімчистка зроблена правильно, з дотриманням усіх пунктів інструкції, то в результаті у вас буде не тільки чистий і сухий, але і пахне свіжістю салон , в який буде приємно запросити друзів і близьких.