Як зробити свої м'язи більше. Що є щоб росли м'язи.

Добре бути великим! Для того, щоб біцепси, трицепси і найширший м'яз спини виглядали ефектно, досить злегка схуднути і регулярно виконувати базові вправи з вагою. А як бути худишкам з дефіцитом м'язової маси? Похід в спортзал стає щоденним, вага все збільшується, а м'язи , хоч і рельєфні, ніяк не стають більше ... З цією проблемою можна впоратися!
Вам знадобиться
  • Білкова їжа
  • Тренування через день
  • Частий прийом їжі
  • Робота з великими групами м'язів
  • Білкові коктейлі
Інструкція
1
не розмінюватися на дрібниці! Для того, щоб забезпечити максимальне зростання м'язових волокон, навантажуйте великі групи м'язів. Особливо це актуально, якщо ви займаєтеся спортом вже давно, і приріст м'язової маси призупинився. У тренувальному комплексі обов'язково повинні бути присутніми тяги, жими, присідання, тяги в нахилі, віджимання на брусах і жими лежачи. Робіть 2 - 3 підходи по 8 - 12 повторів в кожному. Перерва між підходами - 1 хвилина.
2
Не старайтеся кожен день.Для того, щоб м'язи росли інтенсивно, між тренуваннями обов'язково повинен бути один день відпочинку. М'язи після фізичного навантаження ростуть протягом 48 годин. Причому збільшуються вони саме в той час, коли відпочивають, а не в період напруги.
3
Вегетаріанство не для вас.Чтоби м'язи росли, їм необхідний будівельний матеріал: приблизно два грами білка на кожен кілограм ваги в день. Чоловік вагою 78 кг повинен споживати в день приблизно 160 гр білкової їжі. Останнє меню повинно бути поділено навпіл між вуглеводами та жирами.
4
Їжте чаще.Слішком рідкісний прийом їжі протягом дня призведе до того, що зростання м'язової маси сповільниться. Краще розподілити всі калорії порівну між шістьма прийомами їжі, при цьому в кожний прийом ваш організм повинен отримувати близько 20 гр білка.
5
Кращий час для вуглеводів - після треніровкі.Такіе страви, як картопля, макарони і банани краще вживати в їжу після тренування. Ці багаті вуглеводами продукти підвищують рівень інсуліну в крові. В свою чергу, інсулін уповільнює розщеплення в м'язах білка. Це завадить вашому організму відновлювати запаси енергії за рахунок м'язової маси.
6
Пийте білкові коктейлі.Пріем амінокислотно-вуглеводних коктейлів перед тренуванням дозволяє нарощувати м'язову масу швидше, ніж якщо б ви приймали їх після тренування. Справа в тому, що під час тренування кров активніше надходить до м'язів, і амінокислоти краще засвоюються. Для коктейлю необхідно: 1 чайна ложка білкового порошку, 120 гр знежиреного йогурту, 1 чайна ложка рослинної олії і 240 гр апельсинового або виноградного соку.
7
Морозиво - це здорово! У морозиві міститься багато легкозасвоюваних вуглеводів. З'їжте порцію холодних ласощів через дві години після тренування, і в ваших м'язах осяде більше глюкози. А вона необхідна для розвитку клітин м'язової тканини.