Як стригти волосся вдома. Як в домашніх умовах підстригти волосся відео.

Уміння стригти волосся в домашніх умовах допоможе заощадити пристойні гроші і отримати відмінний результат. Підібравши правильні інструменти і слідуючи простим інструкціям, ви зможете легко стати досвідченим домашнім перукарем.
Інструкція
1
Подбайте про гострі ножицях для стрижки волосся і хорошому наборі гребінців і щіток. Також можна зробити невелике вкладення в машинку для стрижки волосся. Вам можуть стати в нагоді заколки, шпильки, крокодильчики для волосся, потужний фен і розпилювач для води, щоб зволожувати волосся під час стрижки.
2
Коли ви тільки починаєте вчитися стригти волосся , в якості об'єкта використовуйте сина, племінника або чоловіка, оскільки чоловіча стрижка - ідеальний урок для старту. Більш того, чоловіки і хлопчики не так дбають про те, як виглядає їх голова. А помилки легко виправити машинкою для стрижки волосся.
3
Почніть зі змочування волосся або взагалі помийте їх шампунем. Акуратно розчешіть волосся , починаючи з кінчиків, поступово пересуваючись до верхівки.
4
Спочатку вчитеся простим стрижкам. Найбанальнішим є скорочення до однієї довжини по всій голові.
5
Для більш складних стрижок волосся повинні ділитися з допомогою гребінця і шпильок на зони: ліва і права скроневі зони, верхня потилиці і нижня потилична частина.
6
Почніть з обрізання невеликої кількості волосся. Тоді у вас залишиться запас на те, щоб зробити їх довжину коротше. Якщо зрізати занадто багато з самого початку, ви можете зіпсувати всю зачіску.
7
Розчісуйте волосся від самого заснування і тримайте пасма між вказівним і середнім пальцями. Виміряйте потрібну довжину і акуратно відріжте зайве. Продовжуйте з наступного пасмом, дотримуючись ту ж довжину, поки не буде завершена одна сторона.
8
Кучеряві волосся слід обрізати трохи довше наміченого. Оскільки на вологому волоссі завитки будуть більш випрямлені, а після сушки можу сильно підібратися.
Корисна порада
Уважно слідкуйте і запам'ятовуйте, як стрижуть професійні перукарі ваших близьких, не соромтеся задавати питання. Пам'ятайте, що з кожним разом ваше вміння буде відточувати.