Як зробити дерев'яний стіл. виготовлення дерев'яного столу відео.

Часто люди замислюються про те, як зробити своїми руками дерев'яний стіл . Справа ця непроста і вимагає особливих знань і умінь. При виготовленні дерев'яного стіл а потрібно бути уважним в розрахунках. При бажанні стіл вийде просто чудовий.
Інструкція
1
Робити стіл найкраще із соснових або ж ялинових брусків. Також знадобиться фанера і рейки. Фанера потрібна для виготовлення стіл ешніци. Найкраще підходить фанера товщиною від 12 до 15 міліметрів. З деревних матеріалів, таких як дуб, клен або береза, можна виготовити закріплюють клини. При з'єднанні не рекомендується використовувати клей за винятком коротких рейок під стіл ья і брусків підніжжя. Вони кріпляться до вертикальної стійки за допомогою клею і шурупів.
2
Кріпити стіл ешніцу потрібно тільки за допомогою шурупів. Вгвинчувати їх можна як з боку стіл ешніци, так і з боку рамки. Кращим вважається останній спосіб вгвинчування шурупів, так як можна буде зробити прозору лакировку поверхні стіл ешніци. Стіл повинен бути висотою близько 750 міліметрів. Якщо стіл ешніци розраховується на 6 осіб, то її розміри повинні бути приблизно 750 X 1400 міліметрів. Можна також зайнятися створенням круглого стіл а.
3
Стільниця круглого стіл а випилюється з 10-, 12- або 15-міліметрової фанери. За допомогою цвяха потрібно викреслити коло на аркуші фанери. Також можна використовувати олівець. Потім необхідно випиляти дрібнозубчастої «викружні» (вузької) пилкою. Край даного кола потребує обробки. Робиться це за допомогою великої і тонкої шліфувальної шкурки. Такий стіл має висоту близько 730 міліметрів, а діаметр стіл ешніци 700-800 міліметрів.
4
Хрестовину під стіл ья і ніжок потрібно робити з брусків, які мають розтин не менше ніж 40X50 міліметрів. Щоб збільшити розміри опори стіл а, ніжки потрібно зміцнити в хрестовині під стіл ья злегка похило. Кут повинен бути приблизно 95-100 °. Ніжки стіл а кріпляться на клей в гнізда хрестовини. Гнізда можна видовбати долотом.