Як зняти запалення суглоба.

Досить частою проблемою сучасних людей стають болі, викликані запаленням суглобів. Причому з цією проблемою стикаються не тільки люди похилого віку, а й молодь. Темпи сучасного життя накладають свій відбиток, тому потрібно бути готовим до зустрічі проблеми у всеозброєнні.
Вам знадобиться
  • - цукор;
  • - нирки сосни;
  • - відвар з трав: брусниці, календули, кропиви, звіробою або насіння льону.
Інструкція
1
Болі, пов'язані з запаленням суглобів, можуть виникати в різних областях - це поразка колінних і гомілковостопних суглобів, болі в хребті, пов'язані з неправильною поставою, суглоби рук - ліктьові, плечові, суглоби пальців , запалення тазостегнового суглоба. Тому кожен може зіткнутися з такою проблемою.
2
Спочатку для визначення ефективного способу лікування визначте точну зону і ступінь ураження. Якщо точно визначити місце вогнища запалення суглоба, процес полегшення хворобливих відчуттів буде набагато дієвіший. Визначення ступеня тяжкості дозволить вирішити, чи зможете ви впоратися з захворюванням самостійно або краще звернутися до лікаря.
3
На джерело болю накладіть тугу пов'язку, для того щоб максимально зменшити рухливість хворого суглоба. До того ж пов'язка запобіжить можливе переохолодження суглоба, що знизить рівень болю.
4
Отримати повну картину захворювання і виявити його причину може тільки лікар, провівши необхідні обстеження. Після звернення до лікаря ви отримаєте схему лікування сильними лікарськими препаратами.
5
Щоб зняти запалення суглоба, ви можете скористатися методами народної медицини. Присипані цукром бруньки сосни, витримані в темному місці тиждень, приймайте всередину по чайній ложці кілька разів на день, а також використовуйте для втирання безпосередньо в суглоб.
6
Приготуйте настій з лікувальних трав - брусниці, календули, кропиви, звіробою або насіння льону. Для цього залийте трави окропом і дайте настоятися. Після чого пийте щодня протягом місяця.
7
Зняти запалення суглоба ви зможете лише в тому випадку, якщо будете виконувати приписи лікаря в поєднанні із засобами нетрадиційної медицини. Комплексне лікування дозволить домогтися хороших результатів.