Як встановити розпірку.

Кожен автомобіліст, що володіє багаторічним досвідом водіння транспорту, зауважує, що чим триваліший період експлуатації автомобіля, тим гірше стає його стійкість на проїжджій частині під час пересування. Відбувається подібне явище завдяки ефекту, званого «втома металу». Старість робить негативний вплив не тільки на живі організми. Як з'ясували вчені, їй піддаються і сталеві конструкції.
Вам знадобиться
  • - комплект з посилення передньої підвіски;
  • - набір слюсарного інструменту.
Інструкція
1
Встановити розпірку передніх коліс на автомобілях «класичного ряду» Волзького автозаводу найзручніше на оглядовій ямі або підйомнику. Перебуваючи знизу, майстер демонтуємо з машини стабілізатор поперечної стійкості і встановлює кронштейни з набутого комплекту, призначеного для посилення передньої підвіски автомобіля.
2
Потім на різьбові наконечники розпірки навертаються до кінця гайки і встановлюються внутрішні шайби, після чого надягають еластичні втулки. Далі распорка разом з втулками вставляється у встановлені заздалегідь кронштейни, і на її наконечники надягають зовнішні шайби. Потім трохи, буквально на кілька витків, накручуються гайки.
3
Після виконання майстром описаних дій здійснюється кріплення розпірки до важелів підвіски, після чого на ній встановлюється додатковий кронштейн для кріплення стабілізатора поперечної стійкості. Після установки зазначеного стабілізатора проводиться остаточна затягування всіх кріплень встановленого пристрою, призначеного для посилення передньої підвіски автомобіля.
4
Після проведення подібного тюнінгу бажано відвідати на машині станцію автосервісу з метою визначення, а можливо і коректування, кутів сходження і розвалу передніх коліс автомобіля.