Як зробити розтяжки непомітними.

Розтяжки являють собою невеликі рубці, що псують зовнішній вигляд шкіри. У багатьох жінок вони з'являються в період вагітності. Зробити розтяжки непомітними допоможуть спеціальні косметичні засоби (їх можна застосовувати як під час вагітності, так і після), фізичні вправи, і спеціальні салонні процедури. Чим раніше зайнятися рятуванням від розтяжок, тим краще буде результат.
Інструкція
1
Почніть регулярно займатися спортом. Одна з причин появи розтяжок криється в зайвій вазі. Крім того, регулярні фізичні навантаження будуть підтримувати еластичність і тонус вашої шкіри, перешкоджаючи утворенню розтяжок.
2
Скористайтеся лікувальними кремами з еластином, вітамінами А, Е і колагеном. Вони сприяють зменшенню червоності розтяжок і роблять їх менш помітними. Лікувальні крему також володіють відлущувальними властивостями і допомагають видалити з шкіри омертвілі клітини, за рахунок чого розтяжки стають менш глибокими.
3
Зверніться в центр косметології для проведення процедури лазерної терапії. Досвідчені дерматологи легко знебарвила нові розтяжки і додадуть кольору старим, вирівнявши, тим самим, колір і структуру шкіри. Скористатися цією процедурою можна не раніше, ніж через півроку після пологів.
4
Запишіться на вакуумний масаж. За допомогою ролико-вакуумного масажу невеликі розтяжки прибираються за кілька сеансів. Процедуру можна проводити також тільки після закінчення 6 місяців після пологів.
5
Використовуйте лікарські мазі зі стероїдами і гормонами. Дані кошти повинні застосовуватися під наглядом лікаря, так як сильно виснажують шкіру і можуть піддати її до появи нових рубців. Мазі не варто застосовувати в період вагітності та годування.
6
Включіть у свій раціон білкову їжу. Білок є головним будівельним матеріалом шкіри і відповідає за регенерацію клітин і їх еластичність.
7
Приготуйте народний засіб з натуральних компонентів. Зробити розтяжки непомітними допоможе суміш половини склянки оливкової олії з половиною склянки олії алое, розбавлені десятьма краплями вітаміну Е, також можна додати п'ять крапель вітаміну А. Добре перемішайте компоненти і наносите на розтяжки пару раз в день, не змиваючи засіб з шкіри в перебігу двох годин .