Як будувати котеджі.

Досить багато людей, які живуть в міських квартирах, замислюється про власному заміському будинку. Це бажання можна втілити в реальність. Будівництво котеджу не відбирає надто багато часу. Сучасний котедж являє собою красиве, функціональне і надійне споруду. Ці показники досягаються завдяки новітнім сучасним технологіям.
Інструкція
1
Починати потрібно завжди з проектування. Саме проектування є першим етапом на шляху нелегкого будівництва. Можна пошукати готові варіанти в журналах і в інтернеті. Для створення проекту навіть існує спеціальне програмне забезпечення. Його також можна використовувати в своїх цілях.
2
Після того як проект готовий, його найкраще показати людям, які постійно займаються будівництвом. Вони підкажуть, що краще виправити і як найкраще розташувати кімнати, щоб при будівництві не виникало проблем.
3
Будівництво починається з зведення фундаменту. Саме йому доводиться витримувати всю масу будинку. Тому економити на фундаменті не рекомендується. Після того як фундамент закладений, можна приступати до зведення стін. Стіни можна будувати з цегли. Також великою популярністю користуються блоки. Спочатку зводиться несуча конструкція, а тільки потім вже інші стіни. Роботу потрібно виконувати чітко за планом, інакше можна зіткнутися з низкою проблем.
4
Після того як стіни побудовані, необхідно зайнятися покрівлею. Справа це вимагає особливої уваги. На даний момент досить багато різних покрівельних матеріалів. Проблем з вибором виникнути не повинно. Дах найкраще робити під ухилом. В цьому випадку вода на ній не буде постійно накопичуватися. Не забудьте зробити водовідвід.
5
На наступному етапі необхідно зайнятися установкою вікон і дверей. В цьому питанні потрібно бути уважним до розмірів. Конструкції повинні бути правильно встановлені, інакше в котеджі будуть постійні протяги. Після всього цього можна спокійно займатися внутрішньою і зовнішньою обробкою будинку. Матеріали ви можете підібрати на свій смак.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9fHV-SLRgcA