Як зробити підвісну стелю з панелей.

Люди постійно займаються ремонтом. В цьому питанні обов'язково треба приділити увагу стелі. Напевно кожен знає, що пластик на даний момент використовується практично скрізь. Саме з пластикових панелей можна зробити красивий стеля. Такий стеля буде легко митися, чи не буде псуватися при заливці водою і має прийнятну вартість.
Інструкція
1
Для початку потрібно виміряти висоту стелі по всіх кутках. Всім відомо, що навряд чи в квартирі можна знайти прямі кути. Відзначимо, висота стель по кутах найчастіше різна. Для того щоб зробити кути прямими, потрібно прикріпити рейки на стіни. Робити це потрібно якісно, щоб між стіною і рейкою не залишалося зазору. Не шкодуйте саморізів.
2
Далі переходимо до поперечних рейках. Після їх установки займаємося монтажем підвісу. При його кріпленні не повинно виникнути особливих проблем. Потрібно просвердлити в стелі отвору, докласти підвіс і забити анкер-цвях молотком. Потім необхідно відігнути пластини підвісу таким чином, щоб можна було привішувати рейку на тому ж рівні, на якому тримаються і решта. Кріпимо за допомогою саморізів рейку до підвісу, а також до бічних рейкам на стінах. В результаті ми має жорсткий каркас.
3
Далі потрібно закріпити по периметру на рейки L-подібний профіль. Будівельники називають цей профіль «Ельке». Кріпити потрібно якомога щільніше. Робити це можна за допомогою саморізів або будівельного степлера. Найкраще звичайно використовувати саморізи, так як скоби степлера можуть не витримати навантаження. До монтажу панелей все готово.
4
При ремонті стелі саме монтаж панелей вважається найшвидшим і приємним етапом всього ремонту. Однак потрібно уважно поставитися до цієї справи. Панелі потрібно дуже точно відрізати, при цьому намагатися не завдати на них пошкодження. Пошкодити пластик досить просто, можна тільки натиснути на нього пальцями. Акуратно вставляємо панель в паз «ельки» і щільно притискаємо. Уважно оглядаємо. Все повинно бути рівно.
5
Після цього кріпимо панель на саморізи до поперечної рейці. Далі кріпимо всі панелі один до одного. Складність може виникнути при кріпленні останньої панелі. Її досить не просто просунути в паз. Для вирішення цієї проблеми можна скористатися монтуванням. Трохи відгинаємо край профілю і кріпимо панель. Монтаж закінчений.