Як зробити сходи для дачі. зробити щаблі на дачі.

Напевно на кожній дачі є сходи. Проте з часом стара драбина може згнити і доведеться займатися виготовленням нової драбини. Справа це хоч і не складне, але вимагає деяких зусиль. Можна замовити драбину в фірмі, але віддавати гроші за таку просту винахід навряд чи вам сподобається.
Інструкція
1
Нічого складного у виготовленні сходів немає. На цю справу буде потрібно максимум тиждень. Починати потрібно з косоура. Косоур є похилою балку, на якій базуються сходинки. Ця сходова конструкція досить проста. Якщо ширина сходового маршу незначна, то можна зробити тільки 2 косоура. Якщо цей показник становить 2,5 метра, то необхідно виготовити 3 косоура. Косоур робиться з дошки, яка має товщину близько 100 міліметрів. Така дошка після виконання розрізів під щаблі здатна витримати навантаження і не втратити надійність.
2
Щоб виготовити проступні, потрібно взяти дошку певної товщини. Для 100 і 120 сантиметрових дощок підійдуть дошки товщиною 4, 5 і 6 сантиметрів. Між ними повинна бути залежність 1:20.
3
З'єднувати проступні найкраще за допомогою шурупів або ж цвяхів. Капелюшки топимо в проступь. Для цього заздалегідь потрібно висвердлити отвір. Коли ви самостійно робите драбину , обов'язково потрібно розуміти, що монтаж маршу починається з пристрою поперечок. Вони являють собою металеві основи, які стягують косоури. Розташовувати косоури необхідно перпендикулярно площині.
4
Сходи для дачі може мати тільки один марш. Саме тому зовсім не обов'язково робити проміжну площадку. Отже, ми маємо стандартну драбину , яку можна використовувати на дачі. На цю справу ми витратили мінімум часу і сил.