Як зробити дизайн інтер'єру.

У багатьох людей виникає бажання зробити свій будинок затишним. Кожна людина по-різному уявляє дизайн приміщення, однак часто зустрічаються і спільні риси. Будинок повинен бути теплим, світлим і затишним. Все це можна досить просто зробити своїми руками.
Інструкція
1
Першим ділом звернемо увагу на стелю і стіни. Колір їх, а також оздоблювальний матеріал, може бути найрізноманітнішим. Все повністю залежить від смаків, уподобань і фінансових можливостей. Самим бюджетним варіантом вважається використання для покриття стін шпалер. Для дитячої кімнати добре підходять шпалери, які мають веселий і яскравий малюнок. У спальні можна наклеїти шпалери, які мають ніжні і світлі тони. Найпростішим варіантом обробки стелі є використання стельової плитки. Якщо є можливість, то краще всього зробити багаторівневий або натяжна стеля.
2
Велику увагу потрібно приділити правильній організації загального освітлення і підсвічуванню окремих зон. В даний час досить багато різних світильників. Вибрати можна легко. Для загального освітлення краще всього використовувати люстру або ж споти, які мають декілька окремих світильників. Можна використовувати світильники, які вбудовуються в стелю. Для місцевого освітлення походять настінні бра, різні торшери та настільні лампи. Необхідно заздалегідь спланувати розташування світильників і вимикачів.
3
Звернемо увагу на двері. В квартирі, яка має невеликі розміри, не рекомендується встановлювати розсувні двері. Вони «заберуть» багато житлової площі. Іноді їх знімають з петель, але дверний проріз в підсумку виглядає не презентабельно. В даному дверному отворі можна зробити арку. Вона може поліпшити зовнішній вигляд отвору.
4
Якщо ви правильно підійдете до даної справи, то обов'язково зможете зробити ваш будинок затишним. Він буде багато років зберігати доброзичливу обстановку і взаєморозуміння в сім'ї. Проявляйте більше фантазії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1SpVoOAOsvk