Як зробити свинину м'якої. Як смажену свинину зробити м'якою.

Якість страви, в першу чергу, залежить від якості використовуваних продуктів. Перш за все, дуже уважно підходите до вибору свинини. М'ясо має бути рожево-червоним з характерним запахом, чим темніше м'ясо, тим старше була тварина. Колір сала допускається білого або злегка кремового відтінку. При розрізуванні м'яса може виділятися тільки прозорий сік. А зробити м'ясо в процесі приготування м'якше можна кількома способами.
Інструкція
1
Гірчиця. Обмажте м'ясо гірчицею і залиште від 30 хвилин до декількох годин маринуватися. Чим довше буде маринуватися м'ясо, тим м'якше воно буде.
2
Мінеральна вода. Використання при маринуванні мінеральної води гарантує м'якість м'яса.
3
Лимони. Лимони або лимонний сік, застосовуваний при маринуванні, значно підвищує м'якість м'яса в процесі приготування. На кілограм свинини досить 2 лимона.
4
Ківі. Механізм впливу ківі на м'ясо такий же, як і від лимонів, тільки для маринування цей фрукт беруть з розрахунку 500 г на 1 кілограм м'яса.
5
Цукор. Якщо в процесі приготування страви з м'яса ви додасте чайну ложку цукру, то м'ясо буде набагато м'якше.
6
Оцет. Маринування із застосуванням оцту загальновідомий прийом для отримання м'якого м'яса. Оцет можна використовувати будь-який: винний, яблучний, бальзамічний та інші.
7
Коньяк або вино. Коньяк або вино, що додаються, коли блюдо готується, так само сприяють приготуванню м'якою свинини.
8
Попередня обжарка. Попередня обжарка м'яса до утворення скоринки дозволить зберегти всі соки в процесі подальшого приготування.
9
Борошно або крохмаль. Обваляйте шматочки свинини в крохмалі або борошні й обсмажте попередньо у фритюрі, далі можна м'ясо запікати або тушкувати. Крохмаль і борошно утворюють скоринку, яка також дозволить зберегти всі соки всередині.