Як привчити кішку ходити в унітаз.

Котів можна привчити ходити безпосередньо в унітаз . Це займе певний час - від декількох тижнів до місяців. Для початку ваша кішка повинна бути вже привчена хоча б до лотка для туалету. Основна ідея в тому, що пересаджування кішки з лотка на унітаз повинно проходити в кілька етапів. Робите невеликі зміни, потім даєте час кішці звикнути.
Інструкція
1
Перемістіть лоток для туалету кішки в приміщення з унітаз ом. Слідкуйте, чи знайшла вона його і чи користується ним, як і раніше.
2
Поступово ставте її лоток на піднесеність, спочатку на невелику, потім трохи вище. До тих пір, поки її туалету не буде на одному рівні з унітаз ом. Слідкуйте за тим, щоб лоток не вештатися і не падав, коли кішка застрибує в нього і загрібає в ньому наповнювач.
3
Перемістіть котячий лоток на унітаз ное сидіння.
4
Ставте його туди кожен раз, після того як самі скористалися унітаз ом. Поступово зменшуйте кількість наповнювача в лотку.
5
Замініть звичайний лоток для туалету ящиком для «переучування» кішки. Вони можуть продаватися в спеціальних зоомагазинах і виглядають як більш вузька сидушка для унітаз а зі знімною сіткою в основі. Якщо ви не знайшли цей ящик, спробуйте спорудити його самостійно з невеликого тазика, вміщеного під ободок сидіння для унітаз а.
6
Слідкуйте, щоб ваша кішка почала ходити в цей тазик. Цей «тренажер» необхідний, щоб тварина не злякалося води, постійно знаходиться в унітаз е.
7
Через кілька днів успішних звикання, пора вирізати отвір близько 20 сантиметрів в діаметрі в дні таза, з кожним днем поступово збільшуючи його розмір. В навчальних кріслах для кішок з основи поступово віддаляються кільця. Це робиться, щоб кішка не боялася справляти нужду безпосередньо в воду.
8
Видаляємо спеціальне пристосування, залишаємо унітаз в звичайному вигляді. Спостерігаємо. Якщо кішка відмовляється приймати новинку, повертаємося на крок назад.