Як зберегти зрізані квіти.

Для кожної квітки терміни і умови збереження різні. Загальним правилом для того, щоб зберегти зрізані квіти якомога довше, буде вибір спокійного місця, де відсутні протяги, і на квіти не потрапляють прямі сонячні промені. Крім того, не завадить додати в воду спеціальний живильний розчин. Тоді зрізані квіти зберігатимуться довше.
Інструкція
1
Якщо ви хочете довше зберегти зрізані троянди у вазі, то перед тим як помістити квіти в неї, загорніть кожен в щільну обгортковий папір разом з бутонами і занурте в стоячому положенні в воду якомога глибше , але бутони в воду потрапити не повинні. Потримайте їх у такому положенні хоча б години 3. У вазу налийте кип'ячену або відстояну сиру воду. Зріжте зі стебел шипи і листя, які поринуть у воду. Нижній зріз квітки зробіть косим, щоб його площа була якомога більшою. Воду і зріз оновлюйте щодня, зріз робіть під водою, щоб в капіляри стебла потрапляв повітря.
2
Гвоздики спеціального догляду не вимагають і можуть простояти в простій воді, в яку додана таблетка аспірину, до двох тижнів.
3
Зрізані тюльпани дуже люблять холодну воду, в неї навіть можна додавати періодично кілька кубиків льоду. Стебла тюльпана, простоявши якийсь час, починають гнутися у вазі. Щоб уникнути цього, обмотайте їх щільно обгорткового папером і покладіть на пару годин в ванну, в холодну воду.
4
Фрезії, гладіолуси та іриси дуже залежать від вологи та холоду, Не розміщуйте їх стебла глибоко у воду, щоб уникнути їх загнивання.
5
Гербери теж не ставлять у велику кількість води. Перед тим як помістити їх в воду, натріть зріз кожного стебла сіллю. Як для тюльпана, вигинання стебел гербери запобіжить «гамівна сорочка» з обгорткового паперу і холодна ванна на пару годин.
6
Щоб хоч трохи продовжити життя зрізаних гілок бузку, видаліть у неї все листя, а кінчик стебла перед зануренням у воду розбийте молотком.
7
В воду для жоржин капніть пару крапель оцтової кислоти, а перед тим як поставити його в вазу, залийте його стебло водою і заткніть ватяним тампоном.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AffPFNs4-AA
Корисна порада
Спеціальний склад «Крізан», який продається в квіткових магазинах, надовго продовжить життя будь-яких зрізаних і поставлених у вазу квітів.