Як зробити слона з паперу.

З звичайного аркуша білого або кольорового паперу можна створити самі різні вироби. Доклавши трохи зусиль і старання, ви зможете скласти без ножиць і клею справжнього паперового слона, який мало чим відрізнятиметься від зображення справжнього слона на малюнку або фотографії. Для того щоб скласти паперового слона, вам буде потрібно аркуш сірої кольоровий паперу .
Інструкція
1
Складіть базову форму «Повітряний змій», перегнув по діагоналі квадрат, а потім зігнувши до лінії згину бічні сторони. Переверніть базову форму і нижні куточки зігніть до центральної лінії згину. Знову переверніть заготовку.
2
Прямі кути зігнутих частин зігніть під кутом в 45 градусів, поєднуючи боку, а потім зігніть дві передніх трикутних деталі, поєднуючи їх внутрішні краю з зовнішніми краями фігурки. Розігніть кути.
3
Тепер по намічених лініях вогне їх всередину, а нижні кутові боку заготовки загніть назад від себе під кутом 45 градусів від центральної лінії. У вас повинен вийти рівний ромб. Перегніть його навпіл, зробивши згин «горою», після чого поверніть фігурку горизонтально.
4
Передній трикутник вогне всередину і виверніть, а також вогне і виверніть задній трикутник поменше, після чого гострий край заднього трикутника вогне всередину. У вас вийшло тулуб слоника. Трохи потягніть за краї паперу , щоб витягнути передній трикутник з-під вух слона, а потім вогне верхній гострий кут голови, згладивши її обриси і вигніть назовні половину хобота слона.
5
Гострі кути хобота сгладьте, загинаючи їх, а потім розплющите кути на хоботі, щоб він придбав округлі обриси. Кінчик хобота виверніть назовні. Слон готовий. Як бачите, виготовлення такого слона не представляє собою нічого складного, а вийшла фігурка є впізнаваною і схожою на будь-якого справжнього слона.