Як зробити згладжування країв в photoshop. Як згладити краю в фотошопі.

В Фотошопі фотографії можна не тільки красиво обробляти, оформляти їх незвичайними ефектами і робити корекцію, але і створювати різні рамки, оформляючи край фотографії та формуючи кадр з акуратними і красивими краями. Вдалим варіантом оформлення фотографії можна назвати закруглені краї, і створити такий ефект в Фотошопі дуже легко. Зі створенням такої рамки в лічені хвилини впорається навіть починаючий користувач Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Створіть новий документ і залийте його чорним кольором за допомогою інструменту Fill (заливка). Відкрийте палітру каналів (Channels) і створіть новий канал. Назвіть канал будь-яким ім'ям - наприклад, Square.
2
Виберіть на панелі інструментів Rectangular Marquee Tool, затисніть Shift і намалюйте квадрат на 90% площі вашого чорного документа. Залийте квадрат за допомогою інструменту заливки білим кольором, а потім, зберігаючи активне виділення середньої частини документа, відкрийте меню фільтрів і застосуйте до виділеної області фільтр Gaussian Blur з радіусом 25.
3
Відкрийте меню Image -> Adjustment -> Levels і налаштуйте рівні, з'єднавши обидва бігунка зліва, встановивши значення Input levels на 0, 1.00, 255. Таким чином, ви отримаєте акуратну білу форму з закругленими краями, обведену чорною рамкою.
4
Завершіть створення рамки - утримуйте клавішу Ctrl натиснутою і клікніть на створений вами канал Square в палітрі каналів (Channels). Після цього, виділивши даний канал, перейдіть в палітру шарів (Layers) і створіть новий шар (Create New Layer).
5
Залийте будь-яким кольором збережене виділення - у вас вийшла заготовка для зображення з красивими округленими краями. Ви можете помістити в дану рамку будь-яку фотографію. Точно так само ви можете створити більш вузьку і більш широку рамку, варіюючи її розмір і форму в залежності від типу фотографії і від її розміру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PG_9xxr1SUY