Як зробити вечірній макіяж очей.

Вам належить ввечері відправитися на світський захід або вечірку? Тоді вам обов'язково необхідно зробити вечірній макіяж , а особливо підкреслити очі, щоб вони були виразні і чарівні.
Вам знадобиться
  • - олівець для брів
  • - тіні для повік
  • - підводка або олівець для очей
  • - туш для вій
Інструкція
1
Приступати до вечірнього макіяж у очей потрібно з повного догляду за обличчям. Необхідно вмитися, накласти живильну маску, і тільки після всіх виконаних процедур почати макіяж очей.
2
Візьміть маскує олівець, він стане в нагоді, якщо на шкірі повік і під очі ми з'явилися темні від постійного недосипання круги. При нанесенні макіяж а потрібно звернути особливу увагу на ваші брови, щоб утворити контур для нанесення тіней.
3
Зробити вечірній макіяж очей більш яскравим вам допоможуть тіні. Їх можна підбирати яскравих перламутрових відтінків. Колірна гамма може бути набагато яскравіше і сміливіше, ніж тіні, якими ви фарбуєтеся щодня. Перламутрові тіні найкраще наносити аплікатором, а розтушовувати, щоб кордони були різкими, пензликом.
4
За допомогою рідкої підводки для очей можна зробити ваш макіяж набагато нарядно. Але для того, щоб використовувати її, потрібно певне вміння, щоб лінія була абсолютно рівною. Вона наноситься по всьому століття, можна її трохи продовжити, якщо є бажання. Слідкуйте, щоб підводка була нанесена якомога ближче до вій. Чим товщі і ближче буде ваша лінія, тим глибше буде здаватися ваш погляд. Якщо ви користуєтеся олівцем для очей, стежте, щоб кінчик олівця був гостро заточений, щоб лінія була рівною і красивою.
5
Туш для вій теж потрібно підбирати дуже ретельно. Можна наносити її декількома шарами або використовувати накладні вії. Туш обов'язково потрібно розподіляти по всій довжині вій, можна злегка підкрутити їх, а потім розчесати, щоб не було грудочок. Не обов'язково наносити на вії чорну туш, але для вечірнього макіяж а краще вибрати більш темні її відтінки. Завжди наносите туш в кінці макіяж а.Ваш вечірній макіяж готовий, ви можете вирушати на вечірку!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=C5-mV930pXY