Як зробити дитину фізично досконалим.

Фізична досконалість передбачає гармонійно розвинене тіло, витривалість, спритність, низьку захворюваність, внутрішнє відчуття спокійної впевненості. Прагнення зробити дитини фізично досконалим виправдано. Прийти до цього можливо, взявши на озброєння такі базові принципи, як загартовування, плавання, фізичні вправи, раціональне здорове харчування.
Інструкція
1
Загартовуйте свого дитини , починаючи з перших днів його життя, не боячись його застудити, або заподіяти дискомфорт. Загартовування грудних дітей має на увазі, по-перше, кілька разів на день на 10-20 хв залишати їх голими при температурі приміщення 18 градусів. По-друге, ні в якому разі не кутати дитини : перегрів набагато важче переноситься дитячим організмом, ніж переохолодження.
2
Долучіть дитини з дитинства до водних процедур, а саме, до плавання. Користь цього важко переоцінити. Дитина набуває свободу руху, поліпшується його координація, відчуття власного тіла. Це профілактика безлічі захворювань, як опорно-рухової системи, так і серцево-судинної, не кажучи вже про сезонні ГРЗ.
3
Привчайте дитини регулярно робити фізичні вправи. Чим молодша дитина, тим більше гри повинно бути, чим старше, тим більше мотивації треба створювати в цьому напрямку (наприклад, здатність постояти за себе, впевненість, приваблива фігура і т.д.).
4
Зробити дитини фізично досконалим допоможе різноманітна спортивна діяльність. Не варто робити упор тільки на одному виді спорту, необхідно втягувати дитини в різні фізично активні заходи, наприклад, в спортивні ігри, де азарт і можливість виграти є хорошим стимулом.
5
Прищеплювати дитині з самого раннього віку культуру їжі. Це має на увазі відсутність у вашому раціоні і раціоні дитини фастфуда, продуктів, що містять консерванти, барвники, підсолоджувачі, підсилювачі смаку та різного роду хімічні добавки. Овочі, фрукти, молочнокислі продукти, відварне м'ясо, риба - повинні бути основою вашого харчування. Дитина, привчившись з дитинства до такої їжі, не тільки не буде відчувати потребу в нездорової їжі, але відрізнятиметься відмінним здоров'ям, активністю, низькою стомлюваністю.