Як перешкоджати випаданню волосся. масло сої для волосся.

Здорові і густе волосся є важливою складовою красивого зовнішнього вигляду. Але, на жаль, проблема їх випадання сьогодні актуальна для багатьох людей.

Існує безліч причин: вплив несприятливих факторів навколишнього середовища, генетика, захворювання щитовидної залози, анемія, стреси, нестача вітамінів. Нерідко випадання волосся обумовлено дефіцитом вітамінів В6 і В12 в організмі. Поліпшити ріст волосся і стан таких можна різними способами, однак перед вибором будь-якого з них необхідно пройти повне медичне обстеження з метою виявити причини випадіння волосся.

Медикаментозний спосіб зупинки випадання волосся

Він полягає в прийомі спеціальних препаратів і біодобавок, мезотерапії, фізіотерапевтичних процедурах, використанні лікувальних масок для волосся. Відомими засобами, що допомагають зупинити випадіння волосся, є Мінокседіл і Фінастерид.

Народні засоби

Здавна відмінним засобом для поліпшення росту волосся вважалася кропива. Збирати її можна починаючи з травня місяця. Слід зробити відвар і обполіскувати їм волосся після миття голови. Ріст волосся також прискорюють екстракт хмелю, хвойні ефірні масла, живильні маски з морської солі. При сильному випаданні волосся добре допомагає настоянка червоного стручкового перцю, яку необхідно втирати в волосяну частину шкіри голови. Красивою шевелюрі також сприяє втирається в шкіру голови тертий цибулю або часник. При легкому випаданні волосся добре допомагає масаж голови, поліпшує циркуляцію крові, що покращує живлення коріння волосся. Щоб зупинити випадіння волосся, рекомендується вживати в їжу продукти, що містять магній, залізо, кальцій, селен і кремній. Також зростанню волосся сприяють водорості, молюски, бобові, жирна риба, горіхи, оливкове масло, соя, м'ясо птиці, морква.

Радикальний спосіб усунути випадання волосся

На жаль, виникають випадки, коли народні засоби і спеціальні шампуні неефективні. Якщо волосся випадає рясно, з'являються залисини, то мова вже йде про алопеції. Алопеція, яка трапляється як у чоловіків, так і у жінок, являє собою процес патологічного випадіння волосся. Якщо лисин кілька - це гнездная алопеція, повна ж втрата волосяного покриву називається тотальної алопецією. Стовідсотковий результат в цьому випадку може дати тільки трансплантація волосся. Дана методика відновлення волосяного покриву є хірургічною операцією, тому до вибору клініки і лікаря треба поставитися серйозно.