Як зібрати самому кораблик. Кораблик своїми руками.

Чим можна зайняти дитину? Один з найбільш хороших варіантів - запропонуйте йому зібрати кораблик своїми руками. Це дуже захоплююче заняття, яке буде цікаво не тільки дитині, але і вам.
Вам знадобиться
  • Матеріал, з якого буде виготовлений кораблик; інструменти для роботи з матеріалом, з якого буде зроблений кораблик;
  • пластилін;
  • креслярські приналежності;
  • фарбою;
  • кисті;
  • клей.
Інструкція
1
Спочатку необхідно визначитися, який саме кораблик ви будете робити і з якого матеріалу. Найпростіший варіант - зібрати кораблик з цілісного листа паперу. Фігури, зібрані з цілісного листа паперу без допомоги клею, називаються фігурами орігамі. Це ціле мистецтво. Такі кораблик і робляться дуже легко і швидко. Але підійдуть вони лише для того, щоб п'ять хвилин побалуватися і викинути, бо дуже недовговічні. А от якщо ви зберете модель кораблик а, схожу на справжній прототип, та ще й яка триматиметься на воді, то ваша дитина буде просто на сьомому небі від щастя. Вам потрібно визначитися з матеріалом, з якого буде виготовлений кораблик . Найкраще підійде дерево, так як воно легко піддається обробці і відмінно тримається на плаву. Також можна використовувати пластик або пінопласт.
2
Тепер потрібно зрозуміти, який саме ви хочете зробити кораблик . Це може бути пароплав або проста човник, шикарний вітрильник або старовинна яхта. Тут варто покластися на власну фантазію. Подумайте про те, якого розміру буде ваш кораблик . Від цього залежить кількість необхідного матеріалу.
3
Зрозумівши, що приблизно ви хочете в підсумку зробити, потрібно виготовити креслення вашого корабля. Цей крок необов'язковий, але саме креслення допоможе вам не помилитися. До того ж, якщо ви вперше робите кораблик , то необхідно прорахувати всі розміри, щоб він був красивий і симетричний і добре тримався на воді.
4
Тепер, коли креслення вашого майбутнього судна готовий, можна приступати до попередній розмітці вихідного матеріалу. Якщо ви робите кораблик з цілісного шматка дерева, то потрібно намітити всі частини, які будуть відпиляні. Робити позначки найкраще простим олівцем. В процесі ви можете допустити чимало помилок, тому кінцеві контури слід нанести червоним олівцем або фломастером, попередньо перевіривши кілька разів правильність розмітки. Після цього від початкової заготовки потрібно відокремити всі непотрібні частини, щоб отримати власне сам кораблик . При необхідності обробіть заготовку до гладкої поверхні.
5
Виготовте ті частини кораблик а, які будуть кріпитися до основної заготівлі. Це можуть бути щогли, вітрила, різні споруди на палубі. Ретельно з'єднайте всі частини з основною заготівлею. Використовуйте клей дуже акуратно, щоб не псувати зовнішній вигляд податком. Після того, як кораблик повністю буде зібраний, дайте йому гарненько просохнути. Для цього помістіть його в сухе місце.
6
А тепер дайте волю своїй уяві і прикрасьте виріб. Для цього ви можете використовувати абсолютно будь-які матеріали, які є під рукою. Пам'ятайте, що найкраще використовувати водостійкі фарби. Надайте вашому кораблю красивий і неповторний вигляд. Також ви можете додати пластилінових чоловічків, щоб судно набуло реалістичний вигляд. Залишається тільки лише випробувати водні простори.
Зверніть увагу
Подбайте, щоб клей і фарби були водостійкими, якщо ви хочете, щоб ваш кораблик зміг плавати.
Корисна порада
Робіть все акуратно, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд кораблика.