Як змонтувати кліп.

Ви зібралися змонтувати перший в житті відео кліп , вже підібрали пісню, яку хочете використовувати. Майте на увазі, що безкоштовно можна використовувати тільки музичні композиції, створені понад 50 років тому - вони відносяться до загальнолюдської культурної спадщини. У всіх інших випадках діє закон про авторське право. І щоб використовувати чиюсь пісню або мелодію, вам потрібно буде купити це право у самого автора або звукозаписної компанії, що представляє його інтереси.
Вам знадобиться
  • відзняте відео, музика, система нелінійного монтажу, комп'ютер
Інструкція
1
Відео кліп може зажадати багато візуальних монтажних ефектів, так що використовуйте професійні нелінійні системи редагування відео (наприклад, Adobe Premier Pro).
2
Вмонтуйте зображення згідно з ритмом і динамікою самої композиції. Водночас уникайте прямих збігів ритму і зміни кадрів, як мінімум не зловживайте подібними "очевидними поєднаннями".
3
Якщо кліп будується не як набір візуальних образів, а як маленький фільм, т.е має сюжет, вмонтовуйте, спираючись на початок і завершення музичних фраз. Поєднуйте початок кожної нової сцени з новою фразою.
Зверніть увагу
Робіть якомога менше титрів, нехай зображення говорить сама за себе. Для закачування готового відеокліпу в інтернет найкраще стискати його в Mpeg2 або Mpeg4.
Корисна порада
Пам'ятайте, що кліп - короткометражна форма і ваше завдання створити його максимально виразним, тому вмонтовуйте вільно, орієнтуючись на логіку тільки почасти. Чим більше несподіваних для ока деталей, тим цікавіше буде людині, яка дивиться цей відеокліп.