Як зробити перегородки в дерев'яному будинку. Як зробити перегородку з дерев'яною основою в приватному будинку.

У дерев'яному домі досить просто можна зробити міцні і надійні перегородки. Будь-яка перегородка являє собою самостійною каркасною. Вона встановлюється на залізобетонну плиту в будь-якому місці і в будь-якому напрямку. Щоб зробити своїми руками перегородку, обов'язково потрібно заздалегідь врахувати всі вимоги міцності і стійкості до механічних впливів.
Інструкція
1
У дерев'яному домі найкраще ставити дерев'яні перегородки. Для такої перегородки обов'язково потрібно зробити основний каркас. Виконується він зі стійок, які мають перетин 60 * 90 міліметрів. Стійки ставляться між лежнем і насадкою. Каркас потрібно обшити з двох сторін напівчистий колотим тесом. Товщина тесу повинна бути не менше 25 міліметрів. Після цього проводиться обштукатурювання до драні. Лежні і насадки потрібно робити з брусов, які мають перетин 60 * 110 міліметрів. Також вони можуть бути зроблені з окантованих пластин шириною в 140 міліметрів. Стійку потрібно встановлювати в гніздо, яке має глибину близько 25 міліметрів.
2
Така перегородка зі штукатуркою буде мати товщину близько 150 міліметрів. Важить вона приблизно 92 кг/м2. Вага практично аналогічний вазі дощато-стойчатой перегородки. Варто відзначити, що така перегородка відрізняється хорошою звукоізоляцією. Така якість досягається за рахунок повітряних порожнин.
3
полегшені обшівной перегородку можна зробити з дощатими стійками перетином 40 * 100 мм. Товщина конструкції складе 11 сантиметрів, а вага - 70 кг/м2. Якщо порівнювати з масивної дощаній перегородкою, то полегшена перегородка має багато переваг. Серед них потрібно відзначити використовуваний тонкий піловочного матеріал і підвищену звукоізоляцію. Встановлювати полегшені перегородки можна таким же чином, як і дерев'яні перегородки.