Як розкласти плитку.

Досить часто при ремонті приміщення люди займаються укладанням плитки. Плитка користується популярністю вже багато років. У будівельних магазинах можна зустріти широкий вибір оздоблювальної плитки.
Інструкція
1
Перед тим як укладати плитку , необхідно перевірити поверхню. Вона повинна бути суха, рівна і гладка. Якщо ви збираєтеся класти плитку в дерев'яному будинку, то обов'язково підлогу потрібно буде покрити 12 міліметрової фанерній плиткою. Тим самим в підсумку ви отримаєте вирівняну поверхню. Найкраще класти плитку на бетонних підлогах. Врахуйте, вони не повинні мати гідроізоляційну прошарок. Якщо бетонну підлогу має нерівності, то їх обов'язково потрібно залити спеціальним розчином, який вирівнює рівень.
2
Успішна укладка плитки має свій секрет. Він полягає в тому, що потрібно не пошкодувати часу на продумування розташування кожної плитки. Відміряємо середину довгої стіни кімнати і проводимо лінію на підлозі за допомогою меленого шнура. Не забудьте вибрати потрібний кут. У підсумку вийде 2 лінії, які перетинаються між собою.
3
Знімаємо плінтуси та одвірки. Пробуємо розкласти плитку на підлозі. Робити це потрібно відповідно до двома лініями, які ви вже маєте. Необхідно експериментувати. У підсумку потрібно отримати найкраще розташування. Іноді доводиться зрушувати лінії. Робиться це для того, щоб увійшло більше плитки. Намагайтеся зробити так, щоб плитка не була обрізана з усіх боків у стіни. Це буде сильно кидатися в очі.
4
Починати потрібно з нанесення клею на квадратний метр підлоги в кутку, який був утворений меленим шнуром в центрі кімнати. Притискаємо плитку до підлоги і злегка надавлюємо. Тиск вироблятиметься на клейову основу. Розмічальна лінія буде служити орієнтиром. Рухатися потрібно вздовж однієї вибраної лінії. Розкладайте плитку до того моменту, поки весь простір, оброблене клеєм, що не закриється.
5
Потім потрібно рухатися з центру кімнати до стін. Напрям має весь час дотримуватися. Перекриваємо плиткою спочатку одну половину кімнати, потім іншу. Необхідно дочекатися повного висихання клею.