Як зробити магнітик.

Невеликі магніти - це дуже зручна річ. З їх допомогою можна прикріплювати зображення або замітки, наприклад, до холодильника і іншим металевим предметам в побуті. Також ці речі незамінні тим, кому часто доводиться звертатися з такими предметами, як скріпки, голки, булавки і т.д. У домашніх умовах зробити невеликий магніт зовсім нескладно.
Інструкція
1
Для початку необхідно визначити те, навіщо вам потрібен магніт. Для кріплення картинок і записок до холодильника і іншим подібним приладам підійдуть зовсім невеликі магніти. Їх можна виготовити, якщо акуратно розколоти на складові частини один великий магніт, а потім обробити поверхні утворилися шматочків. Магніти зараз продаються в будь-яких канцелярських магазинах. При його обробці варто враховувати той факт, що вони дуже крихкі. Найменший необережний рух напилком або наждачним папером може викликати великі нерівності поверхні.
2
Можна виготовити магнітик і самостійно. Для цього підійде будь-який металевий предмет. Його просто ненадовго буде необхідно помістити в сильне електромагнітне поле. Після цього він придбає магнітні властивості. Розмагнітити предмет теж нескладно. Для цього його треба буде нагріти до певної температури.
3
Для шпильок, голок та інших подібних предметів потрібні великі магніти. Їх можна зберігати в загальній з ними коробці і або ж помістити в спеціальний футляр. У другому випадку голки будуть кріпитися до стінок футляра, а сам магніт може мати будь-яку форму. Все одно його ніхто не побачить. Виготовити магніти для цієї справи можна всіма описаними вище способами.