Як зробити пишну укладання. Як зробити красиву пишну укладку феном.

Дуже часто деяким жінкам не вдається створити пишну укладку волосся, до якої вони так прагнуть. Перепробувавши різноманіття видів різних засобів, для створення пишної укладки волосся, волосся можна піддати не зовсім здорового стану. Для того, щоб безболісно створити пишну укладку для волосся, необхідно володіти запасом знань з даного питання.
Інструкція
1
Перетворіть тонкі і мляві волосся в прекрасну зачіску за допомогою створення пишної укладки. Взагалі, щоб отримати пишну зачіску, звичайно, можна придбати шампунь, маску або кондиціонер. Ці кошти призначені для додання обсягу волосся. Дані косметичні види засобів, при їх використанні утворюють на поверхні волосся тоненьку плівку, за рахунок якої волосся стає більш товстими і жорсткими, а зачіска отримує додатковий обсяг.
2
Зачіска набуває пишний вид, якщо: Визнач правильний напрямок для коренів волосся. Для досягнення цього необхідно розчесати волосся гребінцем з дрібними зубами, коли вони ще вологі, потім нанести пінку, або кондиціонер або мус для укладання волосся. Після цього потрібно висушити їх теплим повітрям за допомогою фена, при цьому необхідно обов'язково нахилити голову. При просушування волосся можна розпушити їх за допомогою пальцевих рухів, надаючи при цьому коріння вертикальний напрямок. З використанням даного прийому волосся піднімають по всій довжині.
3
Використовувати бігуді. Саме бігуді великих розмірів створюють пишну укладку . При їх використанні волосся біля коріння піднімуться, а кінці завьются в локони.
4
Зробити невелику хімічну завивку з великими локонами. Вона додасть зачісці великий обсяг. І якщо волосся не рідкісні, а густі, але тонкі - дану завивку робити не варто, щоб не травмувати тонке волосся.
5
Якщо таке волосся посилити, укладка тримається краще і довше. При цьому волосся повинне бути укріплені зсередини. Потрібно вживати в їжу листовий салат, баранину або яловичину, а також рибу, моркву - дані продукти містять біотин, пантеноновую кислоту і амінокислоти.
6
Наносити ополіскувач для волосся тільки на кінчики, але не по всій довжині.
7
Піну і мус необхідно наносити тільки на корені волосся.
8
Використовуючи засоби для укладання волосся, необхідно домогтися результату у вигляді пишного виду, а не обтяжуючи його. Для цього необхідно використовувати пінку, пінний мус і, ні в якому разі, не користуйтеся гелем для укладання волосся, а також воском і кремом, вони не надають зачісці пишний вид, а лише роблять волосся прямими.
9
Не можна забувати, що, при використанні вузької насадки на фен, волосся піднімаються від коренів теплим повітрям.
10
Наслідувавши даними рекомендаціям - ваша пишна укладка буде чарівна, навіть не залежачи від розміру вашого волосся!
Природна краса, дана жінкам від природи - це добре, але деколи дуже хочеться змінити на свою зовнішність. Нехай не кардинально, але миттєво і ефектно. Пишна зачіска може стати одним з основних штрихів в новому вигляді. Якщо вас відвідують такі думки, то скористайтеся нескладними професійними прийомами, які описані в цій статті.
Вам знадобиться
  • Відповідні засоби для догляду за волоссям, правильна стрижка, мелірування або колорування, бігуді і фен з дифузором.
Інструкція
1
Користуйтеся засобами по догляду за волоссям, до складу яких входять: кераміди, кератин або пантенол - це незамінна допомога для ослаблених і тонкого волосся. Обволікаючи кожен волосок найтоншою плівкою, вони додають зачісці більш пишний об'єм.
2
Змініть проділ. Якщо ви протягом тривалого часу робите його в одному місці, волосся звикають і лягають плоско. Розділіть волосся проділом з іншого боку, вони знову придбають пишність біля коріння.
3
Не слід наносити засіб для укладання (пінку або віск) на мокре волосся. Це в два-три рази зменшує його ефективність. Спочатку трохи підсушіть волосся, потім втирайте в них засіб для обсягу і продовжуйте сушку.
4
Як можна рідше користуйтеся продуктами «два в одному», наприклад: шампунь плюс кондиціонер. Речовини, які входять до їх складу після багаторазового застосування осідають на волоссі і роблять їх більш важкими.
5
Тонке волосся швидко стають брудними і жирними, тому мийте їх щодня. Шампунь для збільшення об'єму поверне їм пишність і енергію.
6
Зробіть мелірування або колорування. З такою забарвленням створюються ілюзія більшої пишності.
7
Довгі гладке волосся зав'язуйте на ніч в тугий «кінський хвіст». Розташовуйте його якомога вище. І тоді на ранок волосся придбають чудовий обсяг.
8
Сушіть волосся за допомогою дифузора (він піднімає їх у самих коренів) або круглої щітки. Також скористайтеся бигудями, для додання зачісці пишності та об'єму.
9
Підберіть правильну стрижку. Різні драбинки і каре створюють ефект обсягу. Легка хімічна завивка також надає пишність волоссю.
10
Невеликий начісування (почніть від коренів волосся, відокремлюючи невеликі пасма) додасть пишність волоссю. Можна робити начісування частково (не по всій зачісці), а там, де потрібна трохи об'єму.