Як зробити фото-дизайн.

Красивий манікюр і доглянуті нігті - запорука закінченого і стильного образу жінки. Манікюр демонструє вашу охайність, прагнення до стилю і краси навіть в дрібницях, і в особливості манікюр привертає до себе увагу тоді, коли на нігтях створений майстерний дизайн , і вони нагадують твір мистецтва. Сьогодні існує маса різних можливостей оформлення нігтів - ви можете зробити простий або французький манікюр, а також замовити художню розпис по нігтях, обклеювання стразами, зображеннями і штучними татуюваннями. Крім того, ви можете створити на нігтях фото- дизайн .
Інструкція
1
Переваги фото- дизайн а нігтів в тому, що ви можете оформити нігті абсолютно будь-яким зображенням, будь то ваша кохана людина або музичний кумир. Крім того, існують готові картинки для фото- дизайн а нігтів з пейзажами, зображеннями квітів, красивих будівель і простих візерунків і орнаментів.
2
Фактично, ви оформляєте свої нігті дуже маленькими фотографіями, співпадаючими з розміром нігтя. Якщо ви створюєте такі фотографії самі, роздруковуйте їх на досить тонкої і м'якою глянцевому папері.
3
Перенести зображення з фотографії на ніготь дуже просто - нанесіть на підходящі картинки тонким шаром клей для фольги або покриття для верхнього шару манікюру. Коли покриття висохне, покладіть картинку в ємність з водою і почекайте декілька хвилин.
4
Коли папір розмокне, акуратно зніміть шар паперу з фотографії, щоб у вас в руках залишилася тонка плівка із зображенням. Не кваплячись, викладіть на поверхню нігтя, попередньо покритого лаком в колір малюнка, вологу плівку і розрівняйте її.
5
Колір лаку повинен контрастувати з малюнком фото- дизайн а, щоб той виділявся і був помітний. Після нанесення лаку закріпіть його прозорою основою, а потім наносите плівку із зображенням. Зайві краю плівки, що виходять за межі нігтя, зріжте гострими манікюрними ножицями.
6
Тонким пензликом контрастним лаком ви можете намалювати на нігтях рамку навколо зображення. Покрийте готову картинку прозорим лаком, щоб закріпити її на нігті.