Як розширити фото.

Серед базових маніпуляцій з фотографіями в графічних редакторах, одним з найкорисніших дій є зменшення та збільшення фотографій. Уміння зменшувати або збільшувати зображення допоможе вам в самих різних ситуаціях - для оптимізації фотографій і їх підготовки до розміщення в інтернеті, для формування фотоколажів, для фотомонтажу і багато чого іншого. Процес зміни розміру фотографії дуже простий.
Інструкція
1
Для початку відкрийте фотографію в Adobe Photoshop, вибравши в меню File опцію Open. Потім відкрийте меню Image і виберіть розділ Image Size. Відкриється вікно, в якому необхідно вказати нові розміри фотографії в пікселях.
2
Встановіть потрібну ширину і висоту зображення. В пункті Pixel Dimensions ви встановите безпосереднє дозвіл фотографії, а в пункті Document Size ви зможете визначити розмір друкованого аркуша з даними зображенням в сантиметрах.
3
В поля Height і Width введіть свої значення. Вони автоматично підлаштуються програмою під пропорції фотографії, щоб вона не деформувалася і не розтяглася, якщо у вас стоїть галочка в пункті Constrain Proportions. Натисніть ОК - ваша фотографія зменшена.
4
Також ви можете змінити розширення фотографії за допомогою її автоматичної оптимізації для веб-сторінок без втрати якості. Для цього відкрийте меню File і виберіть пункт Save for Web & Devices. В якості пресету встановіть JPEG High. Те ж саме можна зробити, вибравши в меню File -> Save As формат JPEG з якістю High Quality 8.
5
Якщо ви не хочете втрачати якість растрового зображення, ніколи не збільшуйте фотографію з більш маленького дозволу, в іншому випадку, якість серйозно постраждає.
6
Отримати фотографію відповідної якості можна тільки в тому випадку, якщо ви зменшуєте дозвіл, змінюючи більш велику фотографію на зменшену. Якщо ж у вас в наявності є маленька фотографія, збільшити її дозвіл без пикселизации не вийде.