Як зробити своїми руками шезлонг.

Якщо у вас є сад, напевно вам не раз хотілося відпочити на сонці в літній день. А для цього необхідна садові меблі. Зручним предметом меблів для садового відпочинку є шезлонг . І якщо одні люди воліють купувати такі речі, то інші можуть виготовити їх самостійно, заощадивши кошти. Змайструвати шезлонг з доступних матеріалів дуже просто - процес складання не утруднить навіть початківців майстрів.
Інструкція
1
Підготуйте оброблені і стругані дошки хвойних порід. Перед складанням шезлонг а обробіть дошки спеціальним захисним просоченням, яка запобіжить порчу дерева через руйнівний впливу зовнішнього середовища - просочення захищають дерево від вологи, гниття і шкідливих комах. Гострі кути і кромки дощок зашліфуйте і обробіть наждачним папером.
2
Крім дощок вам будуть потрібні четирехбітних бруски, виточені круглі бруски з діаметром 20 мм, а також латунні шурупи і кріпильні болти з гайками та шайбами. Збірка шезлонг а здійснюється за допомогою електричної дискової пилки, електричного лобзика, дрилі зі свердлами по дереву діаметром 20 і 10 мм, а також вам потрібно рашпіль, викрутка і столярний кутник.
3
Візьміть дошки для відкидний спинки шезлонг а, розмір яких складає 25х90 мм і в нижній крайней дошці виріжте фрагмент розміром 25 на 60 мм. Це потрібно для рівномірного та безпроблемного розкривання відкидний спинки.
4
Розкроїте дошки на заготовки довжиною по 800 мм. Пригвинтите заготовки до царгах, використовуючи латунні шурупи. Зберіть спинку і зафіксуйте в виїмці опорної дошки з'єднувальний елемент. Зберіть конструкцію так, щоб відкинута назад спинка, а також боковини відкидного пристрою, перебували з поздовжніми царгами на одному рівні.
5
Подовжні царги і поперечні царги випилюють, виходячи з розмірів 25х150х1900 мм і 25х150х750 мм.