Як зробити гарний прес.

Кожна дівчина мріє мати красивий і пружний животик. Для здійснення цього бажання існує ряд дієвих вправ, які потрібно виконувати регулярно, бажано на порожній шлунок і вранці.
Інструкція
1
Перша вправа для красивого преса : необхідно лягти на підлогу, ноги максимально зігнути в колінах (п'яти повинні стосуватися сідниць). Щоб під час виконання вправи ноги не відривалися від підлоги, попросіть когось притримати вам їх. Якщо вам нікому допомогти, просто зачепитеся пальцями ніг за низ дивана чи крісла. Руки покладіть за голову і зробіть замок з пальців.
2
А тепер постарайтеся дістати ліктями до колін. Така вправа в основному розраховане на м'язи верхнього преса . Але якщо трохи його змінити, дістаючи лівим ліктем до правого коліна і навпаки, ви будете тренувати бічні м'язи. Повторіть вправу 30 разів для верхнього преса і стільки ж для бічних м'язів. Бажано цю вправу виконувати в швидкому ритмі. Професіонали рекомендують робити його протягом однієї хвилини, не зупиняючись (за хвилину ви повинні його виконати 50 разів).
3
Друга вправа для преса : лягайте на підлогу і одночасно піднімайте руки і ноги. Виконуючи цю вправу, ви повинні пальцями рук дістати до пальців ніг. Вправу треба виконати як мінімум 20 разів, в максимально швидкому темпі. Ця вправа дозволяє зміцнити в основному нижній прес і трохи задіюється верхній прес.
4
Третя вправа для преса : цю вправу, в основному, стосується верхнього преса . Лягайте на підлогу, руки покладіть за голову і зчепіть пальці в замок, потім трохи піднімайте спину. Зовсім піднімати спину не треба, достатньо трохи підняти лопатки. Повторіть вправу 20-25 разів, поки не відчуєте легку біль в області сонячного сплетіння. Роблячи таку вправу щодня, результат буде видно вже через кілька тижнів.
5
Для отримання красивого преса і підтягнутого животика необхідно ще й правильно харчуватися. Постарайтеся знизити до мінімуму вживання жирної їжі, ведіть активний спосіб життя і якомога частіше бувайте на свіжому повітрі. І найважливіше правило для отримання красивого преса - це регулярно виконуйте дані вправи.
Корисна порада
1. Роблячи вправи, необхідно правильно дихати. 2. Якщо ви хочете просто позбутися зайвого жиру і злегка підтягти живіт, вправи рекомендується виконувати швидко з багаторазовими повтореннями. Але якщо ви хочете зробити рельєфний прес, вправи робляться повільно, максимально викладаючись, але не більше десяти разів по кілька підходів.