Як провести день іменинника.

День іменинника - один з найбільш пам'ятних свят у шкільному житті. І природно, що хлопці, яких будуть вшановувати на цьому святі, чекають його з нетерпінням. Тому організаторам заходу доведеться постаратися, щоб день іменинника не перетворився на звичайне чаювання з тортом (хоча діти і цьому будуть раді), а приніс радість всім учасникам торжества.
Інструкція
1
Заздалегідь складіть список всіх дітей, хто відзначає день народження в певному місяці. Якщо ви когось забудете, це дуже образить дитину. Всім дітям зробіть барвисті запрошувальні на свято.
2
Прикрасьте зал або клас для проведення свята: багато повітряних кульок, вітальні плакати і гірлянди створять яскраве і веселе настрій як іменинника м, так і іншим дітям.
3
Нехай хлопці вивчать добрі вірші про іменинника х: які це розумні, добрі, веселі учні. А кожен, про кого читають вірш, вийде до дошки для вручення йому пам'ятного подарунка і почесної грамоти за успіхи у навчанні, спорті, громадському житті.
4
Залежно від пори року можна влаштувати костюмовану виставу з казковими героями. Взимку нехай на свято прийдуть Снігова Королева або Дід Мороз, а влітку - Руде Сонечко, Карлсон і Левеня з Черепахою. Всі вони можуть загадувати загадки про іменинників, розповідати кумедні історії та танцювати. А може бути до хлопців прийде крокодил Гена і заспіває найголовнішу пісеньку всіх іменинників «Нехай біжать незграбно пішоходи по калюжах ...»?
5
Проведіть для дітей різні ігри, чергуйте інтелектуальні конкурси із спортивними. Нехай іменинники будуть капітанами різних команд, а переможе в підсумку дружба. Зате кожній команді дістанеться за великим іменини пирогу.
День народження міста - свято за розмахом глобальний. Іменинник один, а бажаючих його привітати дуже і дуже багато. Тому організація святкування Дня міста - захід дуже клопітка і витратна. Адже потрібно передбачити і врахувати стільки різних важливих нюансів.
Інструкція
1
детально опрацювати програму свята. Вона повинна включати в себе і різні конкурси, і масові гуляння, і пізнавально-інформаційні заходи, і, звичайно ж, святковий гала-концерт. Все дійства повинні бути розраховані на різну цільову аудиторію: для малюків - спеціальні дитячі майданчики, де вони зможуть помалювати крейдою, попускати мильні бульбашки, побігати і т.д .; для молоді - спортивні заходи, виступи молодіжних колективів і т.д .; для людей більш старшого покоління - танцмайданчики, посиденьки в парку, клуби за інтересами. Головне, щоб кожен міг знайти собі заняття до душі.
2
Продумайте оформлення як усього міста в цілому, так і тих місць, де проходитиме основна маса заходів. Бажано, щоб все було прикрашено тематично. Зробіть або замовте прапори і прапорці із зазначенням дати заснування вашого міста. Оформіть місця гулянь стрічками, повітряними кульками та т.д. В деяких випадках площадки також прикрашають і російським триколором. Також вечорами прийнято використовувати додаткову ілюмінацію - ліхтарі, гірлянди і т.д.
3
Розробіть план заходів щодо вшанування героїв міста. Зазвичай саме в День міста привласнюють різні звання, наприклад, «Почесний громадянин». Також видають нагороди теж саме в День народження муніципального освіти.
4
Розподіліть зони відповідальності - це можуть бути як цілі райони, так і окремі двори і вулиці - визначте в кожній з них відповідальна особа і зберіть їх пропозиції з проведення свята міського масштабу. Саме ці люди відповідатимуть за організацію заходів на ввірених їм територіях.
5
Запросіть найяскравіших і відомих зірок. Це можуть бути популярні артисти, як місцевого рівня, так і федерального, а також і світового значення. Дивлячись на що розрахований бюджет вашого заходу. Саме на них і тримається основна програма свята. Тому, як правило, їхні виступи закривають святкування Дня міста, будучи самим кульмінаційним моментом торжества.
6
Звичайно ж, не забувайте і про піротехніку. Ефектний феєрверк - ідеальний варіант для закінчення святкового вечора.
7
Вирішіть і транспортну проблему. Для цього виділіть на лінії більше одиниць громадського транспорту та подовжить час руху його на годину або два. Таким чином, більшість святкуючих городян спокійно зможе дістатися до будинку по закінченні всіх святкових заходів.
Корисна порада
День міста в основному відзначається в теплу пору року. Тому політ вашої фантазії при організації даного заходу абсолютно ні чим не обмежений. Погодні умови будуть сприяти успішному проведенню святкових заходів.