Як зробити весілля незвичайної.

Весілля - одна з найважливіших подій в житті кожної людини, яке запам'ятовується на все життя вже з причини свого проведення. Але сучасні молодята все частіше хочуть зі звичайної весільної церемонії зробити яскраве, феєричне і оригінальне шоу, яке запам'ятали б не тільки вони, а й усі присутні.
Інструкція
1
Зробити весілля оригінальною і незвичайною найпростіше за допомогою вибору нестандартних та оригінальних весільних костюмів. Популярними серед молодят сьогодні є весільні наряди представлені джинсами і майками або шкіряними куртками і штанами, але оригінальність і незвичайність можна створити не тільки зайвою простотою, але і розкішшю. Весільне плаття з довгим шлейфом або розшите камінням також буде дуже оригінально і незвично, мінус - це дуже дорого і не всім по кишені.
2
Оригінальності може додати і весільний кортеж. В цьому плані все залежить від фантазії молодят. Традиційну машину з кільцями або парою лебедів на даху і ошатними стрічками на капоті можна замінити каретою, запряженою трійкою коней або мотоциклом. Танк або пожежну машину, в якості екіпажу молодят, напевно, теж запам'ятають багато. Але використання подібної техніки може створити незручність пересування, так як танку буде дозволено в'їхати не на кожну вулицю міста.
3
Незвичайною весілля може зробити також місце її проведення. Відомі випадки, коли молоді розписувалися в повітрі, наприклад, в літаку або вертольоті. Також оригінальною весілля буде під водою, такий спосіб підійде тим, хто захоплюється дайвінгом. Незвично весілля буде виглядати і на вершині гори або при стрибку з парашутом. Єдине, що слід пам'ятати при виборі такого місця проведення весільної церемонії - це те, що нареченій доведеться забути про плаття і фату, а нареченому про костюм.
4
Незвичайним може зробити весілля і стиль її проведення. Цей фактор, знову ж таки, цілком залежить від захоплень та інтересів майбутнього подружжя. Гостей заздалегідь також можна підготувати до планованого дресскод. Оригінальною буде весілля, наприклад, в японському або індійському стилі. Під цей стиль слід оформити зал, розробити меню і придумати костюми.
5
Незвичайним і оригінальним можна зробити і час або дату проведення весільної церемонії. Наприклад, дуже романтичною буде весільна церемонія, проведена 14 лютого, а незвичайної - весілля в Новий рік. Незвичайною буде і нічна весілля або весілля, проведена на сході або заході сонця.
6
Це лише мала частина оригінальних весільних задумок. Трохи фантазії та креативного мислення зможуть перетворити звичайну весільну церемонію в яскраве і незабутнє шоу.