Як зробити весілля красивою.

Весілля - це перший крок для створення сім'ї. Тому, свято має бути особливим, радісним. Він запам'ятається на все життя. Звичайно ж, клопоту не уникнути, але їх можна перетворити у щасливі спогади, якщо робити все спокійно, обдумано, а головне - спільно!
Інструкція
1
Насамперед потрібно придумати цікаві запрошувальні. Ви можете самостійно підібрати гарні слова, або вірш і замовити запрошення з вашими фотографіями.
2
Без красивою нареченої ніяку весілля не прикрасить. Тому, вибирайте нареченій самий відповідний наряд. Нехай плаття підкреслює красу і чарівність нареченої, макіяж повинен бути перевіреним, а взуття не повинна жати і буде незручною. Адже від настрою брачующихся залежить настрій усього свята.
3
Наречений повинен бути яскравим контрастом образу нареченої, відтіняючи її красу. Рада нареченому такий же розносите перед святом нові туфлі, нехай нічого не тисне в цей радісний день.
4
Букет нареченої повинен гармоніювати з її загальним нарядом. Якщо в елементах зачіски або макіяжу намічається червоний колір, червоні квіти в букеті будуть доповнювати образ. Намагайтеся підійти до вибору букета з фантазією.
5
Вибір кілець - це досить важлива особливість для молодих. Пам'ятайте, що ці кільця вам носити все життя, постарайтеся, щоб ваш вибір радував око, або хоча б не напружував.
6
Звичайно ж, весілля краще планувати на березі моря - немає більш романтичного місця. Але коли вже не вийде з морем, то влаштуйте романтичну подорож на човні, хай не на яхті, не так на кораблі, а на звичайне човні за місцевим озеру.
7
Обов'язково влаштуйте вечірню фотосесію - прекрасні знімки на тлі заходу сонця залишаться на все життя.
8
Подбайте про смачні частування, які повинні бути неповторними і елегантними. Виключіть з раціону традиційні страви типу «олів'є» та «фаршированої щуки».
9
Заздалегідь подбайте про музику, яка звучатиме на вашому святі. Спільно зробіть добірку композицій, щоб нічого не збентежило вас в цей чудовий день.
10
Особливої родзинкою вечора буде показ знятого відео-ролика з історією вашого знайомства. Зараз багато салонів і фотографи готові взятися за подібний проект.
11
Щоб гості не занудьгували, можна запросити ведучого на весілля - тамаду. Обговоріть заздалегідь стиль програми і відсутність небажаних моментів.
12
Найголовніше - обов'язково запросити відеооператора і фотографа. При можливості попросіть попередню зйомку, так сказати, генеральну репетицію.
13
Так, підготовка до весілля - це воістину творчий процес, що вимагає уважності, педантичності і великої праці. Але якщо ви не компетентні в багатьох питаннях - частіше радьтеся з родичами, вони стануть в цій справі незамінними помічниками!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Xc6XqdcLNi0